AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Yüksektepe Erzurum Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti - Son Dakika

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Yüksektepe Erzurum Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti

08.12.2016 13:47
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Yüksektepe Erzurum Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti, System.String[]

AK Parti Genel Başkanlığı Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe beraberinde Ak Parti Erzurum İl Koordinatörü Alaettin Güven ile birlikte Erzurum Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu ile bir süre sohbet ettiler.

AK Parti Genel Başkanlığı Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe beraberinde Ak Parti Erzurum İl Koordinatörü Alaettin Güven ile birlikte Erzurum Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu ile bir süre sohbet ettiler.

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe bir dizi temaslarda bulunmak üzere geldiği Erzurum'da, Erzurum Ticaret Borsası Başkanlığını ziyaret etti.

Ülke gündemi ile ilgili konuların ele alındığı ziyarette, Başkan Yardımcısı Yüksektepe Ak Parti hükümetinin yaptığı çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sayın Yüksektepe'nin ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. " Son günlerde ülkemiz üzerinde oynanan oyunların, Başta Sayın Cumhurbaşkanınız olmak üzere Hükümetimiz ve sağduyulu halkımız tarafından bozulmakta olduğunu görmekteyiz. Bizler birlik ve beraberliğimizi sürdürdüğümüz sürece hiç kimsenin bizleri bölmeye güçleri yetmeyecektir" şeklinde konuştu. - ERZURUM

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Yüksektepe Erzurum Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Yüksektepe Erzurum Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek