Akademi buluşmalarında ikinci dönem başlıyor - Son Dakika

Akademi buluşmalarında ikinci dönem başlıyor

10.02.2020 11:14
Akademi buluşmalarında ikinci dönem başlıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenen Düşünce Akademisi ile Edebiyat ve Yazı Akademisi'nin ikinci dönemi başlıyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenen Düşünce Akademisi ile Edebiyat ve Yazı Akademisi'nin ikinci dönemi başlıyor.

Türkiye'nin önde gelen yazar, şair ve düşünürlerinin katıldığı akademiler, ikinci dönemde de yine aynı hızla devam edecek. Bursalıların büyük bir heyecanla beklediği akademilerde önemli isimler üç ay boyunca Tayyare Kültür Merkezi'nde konferans verecek. İlk programı 14 Şubat Cuma günü başlayacak olan Bursa Düşünce Akademisi'ne bu dönem; Dr. Savaş Ş. Barkçin, Doç. Dr. Oğuz Haşlakoğlu, Prof. Dr. Kasım Küçükalp, Prof. Dr. Suphi Saatçi, Prof. M. Uğur Derman, Doç. Dr. Mehmet Fatih Birgül, Mahmut Kanık, Prof. Dr. Yümni Sezen, Prof. Dr. Mustafa Demirci, Prof. Dr. Rıdvan Şentürk konuşmacı olacak katılacak.

İlk programı 17 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan Bursa Edebiyat ve Yazı Akademisi'ne bu dönem Necip Tosun, Prof. Dr. Mertol Tulum, Celal Fedai, Hakan Şarkdemir, Mevlana İdris Zengin, Enver Gülşen, Prof. Dr. Alaattin Karaca, Senail Özkan, Dursun Çiçek, Prof. Dr. Durali Yılmaz konuşmacı olarak katılacak. - BURSA

YORUMLAR
500
Elazığ'da komandolar dualarla Suriye'ye uğurlandı Elazığ'da komandolar dualarla Suriye'ye uğurlandı Oktay Vural: 'Birilerinin Egoları, İdeolojik Hedefleri Ülkenin Hedefi Haline Geliyor. Bedelini de Maalesef Bu Millet Ödüyor' Oktay Vural: 'Birilerinin Egoları, İdeolojik Hedefleri Ülkenin Hedefi Haline Geliyor. Bedelini de Maalesef Bu Millet Ödüyor' Mustafa Sarıgül: Tarafsız Cumhurbaşkanı, Güçlü Bir Meclis ve Bağımsız Yargıdan Yanayız Mustafa Sarıgül: Tarafsız Cumhurbaşkanı, Güçlü Bir Meclis ve Bağımsız Yargıdan Yanayız
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Akademi buluşmalarında ikinci dönem başlıyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement