Akseki MYO öğrencilerine mesleki seminer - Son Dakika

Akseki MYO öğrencilerine mesleki seminer

21.10.2019 17:45
Akseki MYO öğrencilerine mesleki seminer, System.String[]

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Akseki Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon Bölümü öğrencilere, yüksek mimar Şebnem İlkay Gököz tarafından seminer verildi.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Akseki Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon Bölümü öğrencilere, yüksek mimar Şebnem İlkay Gököz tarafından seminer verildi.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen seminere Akseki Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ve Restorasyon Bölüm Başkanı Meydan Palalı ile 80 öğrenci katıldı.

Başarılı mimari restorasyonlarda dikkat edilecek hususlara değinen Gököz, İtalya'da yapılan bazı uygulamalardan örnekleri öğrencilerle paylaştı.

Seminerin ardından konuşan Palalı ise Gököz'e teşekkür etti. Daha önce Akseki'ye özgü "Düğmeli Evler" restorasyon çalışmalarını öğrencilerle birlikte izlediklerini kaydeden Palalı, onarımı yapılan yapıların uygunluğu konusunda hem öğrencilerin hem de yöre halkının bilinçlenmesinin önemine dikkati çekti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Akseki MYO öğrencilerine mesleki seminer - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Rusya'da geliştirilen Sputnik V aşısı, Pfizer/BioNTech ve Moderna'dan daha ucuz olacak Konyaspor, geriye düştüğü maçta Kasımpaşa'yı 2-1 mağlup etti Hatayspor maçında hatalı gol yiyen Gökhan Akkan gözyaşlarını tutamadı Dünya Sağlık Örgütü: 2021'in başında Avrupa'da üçüncü dalgayı bekliyoruz Mantar toplamaya giden ailenin traktörü devrildi: 2 ölü, 1 yaralı İl Kongresi'nde salondakileri sessiz bulan Erdoğan'dan sitem: Eskiden salonlar sürekli olarak alkışlarla inlerdi Rusya'da içkileri bitince dezenfektan içen 9 kişiden 7'si yaşamını yitirdi Erdoğan'dan Arınç'ın Demirtaş ve Kavala çıkışına yanıt: Yeni bir fitne ateşi yakılmaya çalışıldığını görüyoruz