Aktaş'tan Hayırlı Olsun Ziyareti - Son Dakika

Aktaş'tan Hayırlı Olsun Ziyareti

20.10.2017 16:44
Aktaş'tan Hayırlı Olsun Ziyareti, System.String[]

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi üyeliğine tayin olan Mustafa Çelenk ve Osman Köse ile Bursa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Şükrü Kaplan’ı ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi üyeliğine tayin olan Mustafa Çelenk ve Osman Köse ile Bursa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Şükrü Kaplan'ı ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Başkan Alinur Aktaş, İnegöl'deki görev sürelerini başarılı bir şekilde tamamlayarak Bursa'daki görevlerine başlayan Çelenk, Köse ve Kaplan'ı makamlarında ziyaret etti. Başkan Aktaş, "İlçemizde vazife yaptıktan sonra Bursa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan müdürümüz Şükrü Kaplan'ı ve akabinde yine İnegöl'deki görevlerinin ardından şu an Bursa Bölge Adliye Mahkemesi üyesi olan Mustafa Çelenk ve Osman Köse'yi ziyaret ettik" dedi.

Şükrü Kaplan'ın İnegöl'den sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olduğuna işaret eden Aktaş, "Müdürümüz İnegöl'de güzel işler yaptı. Gerek asayiş gerekse de sosyal konularda her zaman destekçimiz olmuştur. Yaptığı güzel işlerle İnegöl halkının sevgisini, saygısını kazanmıştır. Kendilerine hizmetleri ve İnegöl'e katkıları için bir kez daha teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Osman Köse'nin İnegöl Cumhuriyet Başsavcılığı görevini yaparken darbecilere Türkiye'de ilk soruşturmayı açtığını da hatırlatan Aktaş, "Bildiğiniz üzere 15 Temmuz 2016 tarihinde darbecilerin gönderdiği sözde darbe emrine yönelik Türkiye'de ilk soruşturmayı açmıştı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izni ve YSK'nın tek kişilik kararnamesiyle 15 Temmuz darbe girişiminin ardından İnegöl Cumhuriyet Başsavcılığından Rize Cumhuriyet Başsavcılığına atanmıştı. Osman Köse, Hakimler ve Savcılar Kurulunun (HSK) yaz kararnamesiyle yeniden Bursa Bölge Adliye Mahkemesi üyeliğine atandı. Biz de bugün bu vesileyle Şükrü Kaplan, Mustafa Çelenk ve Osman Köse'yi ziyaret ederek yeni görevlerinde muvaffakıyetler diledik" diye konuştu. - BURSA

Aktaş'tan Hayırlı Olsun Ziyareti
Aktaş'tan Hayırlı Olsun Ziyareti

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Aktaş'tan Hayırlı Olsun Ziyareti - Son Dakika


Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı