Son Dakika Haberleri: Aldattığı Eşinden, Dünyanın En Yakışıklı Mahkumuna Manidar Göderme

Aldattığı Eşinden, Dünyanın En Yakışıklı Mahkumuna Manidar Göderme

8 gün önce

Ünlü bir iş adamının kızı ile aşk yaşayan dünyanın en yakışıklı mahkumu Jeremy Meeks'in eşi, "Gerçek tarafından tokatlanmak, yalan tarafından öpülmekten daha iyidir." yazısını paylaştı.

ABD'de sabıka fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldıktan sonra ünlenen Jeremy Meeks, ilk olarak  Bodrum'da görüntülendiği milyarder sevgilisiyle  California'da görüntülendi.

EŞİNDEN MANİDAR GÖNDERME

Ünlü bir moda markasının sahibi Sir Philip Green'in kızı Chloe, Meeks ile şimdi de  California'da görüntülendikten sonra Meeks'in ayrılma kararı aldığı karısı Melissa Meeks,  Instagram'dan çok imalı bir açıklamada bulundu.


"GERÇEK TARAFINDAN TOKATLANMAK..."

Melissa Meeks, kocasının ünlü olduktan sonra milyarder sevgilisi nedeniyle kendisinden ayrılmak istemesine ilişkin "Gerçek tarafından tokatlanmak, yalan tarafından öpülmekten daha iyidir" yazısını  Instagram'da paylaştı.


Yakışıklı mahkumun karısının bu sözlerle kocasının kendisini aldatmasına ve ayrılık kararı almasına cevap verdiği yorumu yapılıyor. Meeks, daha önce ayrılık kararı nedeniyle bu şekilde sert ve ima dolu bir açıklama yapmamıştı.


Bodrum'da çekilen yasak aşk pozlarının ortaya çıkmasından sonra Meeks'in karısı Melissa Meek, evliliğini bitirmeye karar vermişti.

Yakışıklı mahkumun aldattığı eşi ve çocukları;


ABD Donanmasından, İran Sahil Güvenlik Botuna Ateş Açıldı Trump, Ukrayna'yı Hedef Aldı: Seçimleri Sabote Etmeye Çalıştılar, Nerede Soruşturma?
Caner Erkin'in Eski Eşi Asena Atalay Bodrum'da Genç İş Adamıyla Aşka Yelken Açtı Arda Turan'dan Galatasaray'a Yeşil Işık: Barcelona ile Anlaşırsanız Dönerim