Son Dakika Haberleri: "Aracımda Bomba Var" Dedi, Polis Alarma Geçti

"Aracımda Bomba Var" Dedi, Polis Alarma Geçti

26 gün önce

İstanbul Beylikdüzü'nde hastane önündeki valeye aracını teslim etmek istemeyen bir sürücünün, "aracımda her türlü silah ve bomba var" deyince polis alarma geçti.

Bir sürücünün aracını valeye vermemek için bulduğu yöntem ortalığı karıştırdı. Sürücünün "Aracımda her türlü silah ve bomba var" demesi üzerine vale 155'i arayarak polis çağırdı.

ÇOK SAYIDA POLİS EKİBİ OLAY YERİNE YIĞILDI

Edinilen bilgiye göre, Beylikdüzü'nde özel bir hastanenin önüne gelen 34 GE 9701 plakalı aracın sürücüsü, park için vale ile konuşmaya başladı. Valenin iddiasına göre aracını valeye vermek istemeyen sürücü, "benim aracımda her türlü bomba veya silah var" dedi. Durum üzerine olaydan şüphelenen vale 155'i arayarak ihbarda bulundu. Konu üzerine Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı çok sayıda polis ekibi kısa sürede olay yerine ulaştı. Şüpheli aracı bir süre çevrede arayan polis ekipleri hastanenin 5 metre ilerisinde aracı buldu. Olay yerine gelen araç sürücüsü aracın oğlunun üzerine kayıtlı olduğunu söyledi ve bir anda karşısında polisleri gören sürücü şaşırdı. Kısa sürede gerçek ortaya çıktı. Polis ekipleri söz konusu valeyi ve aracı kullanan sürücüyü ifade almak üzere polis merkezine götürdü. Polisin olayla ilgili çalışması devam ediyor.


YORUMLAR


Dudak Uçuklatan Boşanmanın Altından İhanet Çıktı! İş Adamı, Eşini Aile Dostuyla Aldatmış Hayat Devam Ediyor'da Çocuk Gelin Rolüyle Ünlenen Meltem Miraloğlu, Son Haliyle Şoke Etti

Eşkıya'yı Tahtından Eden Kadın Dizisi, Yeni Başlayan Mehmed'e de Zirveyi Kaptırmadı