Son dakika haberi... Yangın çıkan evde Hint keneviri serası bulundu - Son Dakika

Son dakika haberi... Yangın çıkan evde Hint keneviri serası bulundu

14.10.2020 11:07

Son dakika haberler: - Yangın çıkan evde Hint keneviri serası bulundu Serada 203 kök Hint keneviri, aydınlatma sistemi ile ısıtma ve sulama sistemi ele geçirildi İstanbul'da bir evde çıkan yangına müdahale eden itfaiye ve polis ekipleri, bodrum katta Hint keneviri yetiştirmek için kurulmuş düzenek buldu.

- Yangın çıkan evde Hint keneviri serası bulundu

Serada 203 kök Hint keneviri, aydınlatma sistemi ile ısıtma ve sulama sistemi ele geçirildi

İSTANBUL - İstanbul'da bir evde çıkan yangına müdahale eden itfaiye ve polis ekipleri, bodrum katta Hint keneviri yetiştirmek için kurulmuş düzenek buldu.

Olay dün Arnavutköy ilçesine bağlı Bolluca Mahallesinde bulunan bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre söz konusu adresteki ikamette bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Çıkan yangına apartman sakinleri çıkan yangın için olay yerine itfaiye çağırdı. Evin bodrum katında çıkan yangına müdahale için itfaiye ekipleri ile birlikte polis ekipleri de sevk edildi. İtfaiye ekipleri çıkan yangını kısa sürede söndürdü. Kısa sürede söndürülen yangının çıkış nedeni araştırılırken, polis ve itfaiye ekipleri, duman tahliyesi sırasında jeneratör odasına girdi. Polis binanın bodrum katında Hint keneviri yetiştirilen düzenek fark etti. Hint kenevirlerinin yetiştirildiği odada yapılan incelemelerde, ayrı ayrı saksılar içerisinde 203 kök Hint keneviri, aydınlatma sistemi ile ısıtma ve sulama sistemi ele geçirildi.

Bodrum katını başkasına kiraladığı tespit edilen daire sahibi Süleyman Mutlu Ö., polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüphelinin emniyetteki sorgusu sürerken, polis daireyi kiraladığı öne sürülen kiracının yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Son dakika haberi... Yangın çıkan evde Hint keneviri serası bulundu
Son dakika haberi... Yangın çıkan evde Hint keneviri serası bulundu
Son dakika haberi... Yangın çıkan evde Hint keneviri serası bulundu
Son dakika haberi... Yangın çıkan evde Hint keneviri serası bulundu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi... Yangın çıkan evde Hint keneviri serası bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Genelkurmay Başkanı neden teslim olduklarını itiraf etti! Savaşı daha 3. gününde kaybetmişler Son Dakika: Türkiye Futbol Federasyonu ile yayıncı kuruluş arasında anlaşma sağlandı İşçilere yardım etmek için çıktığı çatı sonu oldu! Ayağı kayan 3 çocuk babası feci şekilde can verdi Ayrılma isteğini kaldıramayan adam, 6 çocuğunun annesini öldürdü Son Dakika! Bakan Pakdemirli: Hiç yağış olmasa bile İstanbul'un 3, Ankara'nın 5 aylık suyu var Kılıçdaroğlu, parti grubunda AK Parti'ye oy veren çiftçilere kızdı: Hak ediyorsunuz Ormanlık alanda polisi alarma geçiren mezar, hasta köpeğin çıktı Emekli olduktan sonra safran soğanı ekti, kilosunu 50 bin liraya satıyor