Aşı olmayan hamile kadın, önce bebeğini sonra yaşamını yitirdi - Son Dakika

Aşı olmayan hamile kadın, önce bebeğini sonra yaşamını yitirdi

22.10.2021 08:54
Aşı olmayan hamile kadın, önce bebeğini sonra yaşamını yitirdi

İzmit'te yaşayan hamile Elif Balcı, bebeğinin zarar göreceği endişesiyle koronavirüs aşısı yaptırmadı. Koroya yakalanan Balcı, karnındaki bebeğini kaybetti. Durumu iyice kötüleşen anne, önce entübe edildi daha sonra da yoğun bakıma alındı. Tüm müdahalelere rağmen hastalığı atlatamayan Balcı da bebeği gibi hayata tutunamadı.

İzmit'te bebeğinin zarar göreceği endişesiyle Covid-19 aşısı yaptırmayan hamile Elif Balcı, kendisindeki bazı belirtiler üzerine test yaptırdı.

KORONAYA YAKALANDI, KARNINDAKİ BEBEĞİ ÖLDÜ

Kovid-19 test sonucu pozitif çıkan ve evde karantinaya alınan Balcı, sağlık durumunun ağırlaşmasıyla özel hastaneye kaldırıldı. Tedavi sırasında Balcı, karnındaki bebeğini kaybetti.

Aşı yaptırmayan Elif, karnındaki bebeğiyle birlikte öldü

ÖNCE BEBEĞİNİ, SONRA HAYATINI KAYBETTİ

Hemen operasyona alınan Balcı, entübe edildikten sonra yoğun bakımda tedaviye alındı. Doktorların tüm müdahalelerine rağmen Balcı da bebeğinden sonra hayatını kaybetti.

Özel sağlık meslek lisesinin sahibi olan Metin Balcı'nın eşi, 1 çocuk annesi Elif Balcı'nın cenazesi, İzmit Kent Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Aşı olmayan hamile kadın, önce bebeğini sonra yaşamını yitirdi

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Aşı olmayan hamile kadın, önce bebeğini sonra yaşamını yitirdi - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Son Dakika! EGM, Erdoğan'a yönelik paylaşımlarda bulunan 30 kişi hakkında yasal işlem başlattı 14:26 Son Dakika! EGM, Erdoğan'a yönelik paylaşımlarda bulunan 30 kişi hakkında yasal işlem başlattı Davide Lovinella, futbolu bırakıp yetişkin film yıldızı oldu, 14:22 Davide Lovinella, futbolu bırakıp yetişkin film yıldızı oldu, "Bu iş zormuş" sözleri sonrası futbola geri döndü Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 ismi Külliye'de ağırlayacak 14:19 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 ismi Külliye'de ağırlayacak
TSK'ya 15 bin atım garantili yeni piyade tüfeği sunuldu. 14:08 TSK'ya 15 bin atım garantili yeni piyade tüfeği sunuldu. Çok konuşulan Icardi ve Wanda ilişkisi tamamen bitti 13:48 Çok konuşulan Icardi ve Wanda ilişkisi tamamen bitti Bakan Fatih Dönmez'den tasarruf önerisi: Evi daha az ısıtın 13:13 Bakan Fatih Dönmez'den tasarruf önerisi: Evi daha az ısıtın
Başkan Şadi Yazıcı'dan, Tuzla Belediyesi temizlik personellerine 500 TL ek zam müjdesi 12:28 Başkan Şadi Yazıcı'dan, Tuzla Belediyesi temizlik personellerine 500 TL ek zam müjdesi MasterChef'te maaş krizi: Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu arasında kriz yaşandı 12:17 MasterChef'te maaş krizi: Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu arasında kriz yaşandı
12:46
Advertisement