Aski: Sincan, Etimesgut, Yenimalle İlçelerinin Bir Kısmında Su Kesintisi Yaşanacaktır - Son Dakika

Aski: Sincan, Etimesgut, Yenimalle İlçelerinin Bir Kısmında Su Kesintisi Yaşanacaktır

21.05.2022 03:12
Aski: Sincan, Etimesgut, Yenimalle İlçelerinin Bir Kısmında Su Kesintisi Yaşanacaktır

ASKİ Genel Müdürlüğü, bugün saat 13.00’e kadar Ankara’nın Sincan, Etimesgut ve Yenimahalle ilçelerinin bir kısmında su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

ASKİ Genel Müdürlüğü, bugün saat 13.00'e kadar Ankara'nın Sincan, Etimesgut ve Yenimahalle ilçelerinin bir kısmında su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

ASKİ Genel Müdürlüğü, Sincan, Etimesgut ve Yenimahalle ilçelerinin bir kısmında su kesintisi yapılacağını açıkladı.

"Sayın abonemiz, İvedik- Polatlı içme suyu hattı çalışması esnasında oluşan arıza nedeniyle Sincan, Etimesgut ve Yenimahalle ilçelerinin bir kısmında 21 Mayıs Cumartesi Saat 13.00'e kadar basınç düşüklüğü ve basınç düşüklüğüne bağlı olarak su kesintisi yaşanacaktır.

Kesintiden:

Sincan ilçesi; Yunus Emre, Ulubatlı Hasan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Mevlana, Gökçe, Törekent, Osmaniye, Menderes, Çoğlu, 29 Ekim, Adalet, Mustafa Kemal ve Fevzi Çakmak Mahalleleri ile Sincan Organize Sanayi Bölgesi, Etimesgut ilçesinde Eti Mahallesi'nin tamamı ile Şeker, Altay, Tunahan ve Eryaman Evleri'nin üst kotları, Yenimahalle ilçesinin ise Batı Sitesi Mahallesi'nin tamamı ile Yenibatı Mahallesinin bir kısmı etkilenecektir."

YORUMLAR
500
Milano'da su tüketimini azaltacak tedbirler uygulamaya konuldu Milano'da su tüketimini azaltacak tedbirler uygulamaya konuldu Son dakika haberi... Su sandığı dezenfektanı içince hastanelik oldu Son dakika haberi... Su sandığı dezenfektanı içince hastanelik oldu Fossil klasik tasarımlı akıllı saat severler için yeni modelini tanıttı Fossil klasik tasarımlı akıllı saat severler için yeni modelini tanıttı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Aski: Sincan, Etimesgut, Yenimalle İlçelerinin Bir Kısmında Su Kesintisi Yaşanacaktır - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement