Son Dakika Haberleri: Aykut Kocaman'ın Derbi Sonrası "Söylemeyeyim" Dediği Kelime Ortaya Çıktı

Aykut Kocaman'ın Derbi Sonrası "Söylemeyeyim" Dediği Kelime Ortaya Çıktı

2 yıl önce

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Beşiktaş derbisi sonrasında "Söylemeyeyim." dediği kelimenin "kibir" olduğu ortaya çıktı.

Aykut Kocaman'ın Derbi Sonrası

Fenerbahçe- Beşiktaş derbisinin ardından Aykut Kocaman'ın basın toplantısında siyah-beyazlı takımla ilgili söylediği sözler oldukça tartışılmıştı.

ATİLLA GÖKÇE TELEFONLA GÖRÜŞTÜ

Milliyet Gazetesi'nin duayen yazarı Atilla Gökçe Lig Radyo'da yayınlanan Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Hayattır Programı'nda Aykut Kocaman'ın "söylemeyeyim" dediği kelimeyi açıkladı. Gökçe, Aykut Kocaman ile arasında geçen telefon görüşmesini anlattı.

"KİBİR" DİYECEKMİŞ, VAZGEÇMİŞ

Gökçe, "Ben Aykut Kocaman'ı kutlamak için aradım. Kocaman doğrudan konuya girdi. Özgüven yerine "kibir" sözcüğünü kullanacakmış ama Beşiktaş'a saygı gösterdiği için kullanmamış. Şenol Hocaya saygı duyduğunu, fevri ve gergin gördüğünü söyledi. Şenol hoca için 'Keşke işine konsantre olsaydı.' dedi" ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi: 26.09.2017 10:33 

YORUMLAR


Erbil saldırganının HDP'li vekilin ağabeyi çıkmasına ilişkin açıklama Başak Demirtaş, Selahattin Demirtaş'ın cezaevindeki son halinin fotoğrafını yayınladı ABD basınından çarpıcı iddia: Trump Türkiye için harekete geçti!