Aziz Yıldırım'ın Düzce'de adının verildiği caddeye tabela asıldı - Son Dakika

Aziz Yıldırım'ın Düzce'de adının verildiği caddeye tabela asıldı

17.11.2020 17:45

Düzce Belediyesi tarafından, Fenerbahçe Kulübü'ne 20 yıl başkanlık yapan Aziz Yıldırım'ın kentte isminin verildiği caddeye tabelası asıldı.

Belediyeden yapılan açıklamada, Yıldırım'ın isminin Şıralık Spor Kompleksi'nin olduğu caddeye verilmesi ile ilgili belediye meclisinden çıkan kararın ardından caddeye tabela yerleştirildiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce'ye çok önemli katkıları olan eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın adının yaşatılmasının değerli olduğunu kaydederek, "Sayın Aziz Yıldırım sadece Türk Futbolu için değil amatör spor kulüplerine verdiği destek ile de Türkiye'nin önemli spor adamlarından biridir. Onun ismini Düzce'mizde Şıralık'ta spor kompleksimizin de olduğu bir caddeye vererek yaşatmak bizler için bir şereftir. Düzce'mize hayırlı olsun" ifadesini kullandı.

Aziz Yıldırım'ın Düzce'de adının verildiği caddeye tabela asıldı

TABELA CADDE ÜZERİNE YERLEŞTİRİLDİ

Yıldırım'ın isminin ve fotoğrafının bulunduğu tabela, Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri tarafından hazırlanarak cadde üzerine yerleştirildi.

Aziz Yıldırım'ın Düzce'de adının verildiği caddeye tabela asıldı

Son Dakika Spor Aziz Yıldırım'ın Düzce'de adının verildiği caddeye tabela asıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Pirzola yediği görüntüyle büyük tepki çeken Nusret özüne geri döndü Göztepe, teknik direktör Ünal Karaman ile prensip anlaşmasına vardı Kamyon kaldırımda uyuyan işçileri ezdi: 13 ölü Köylülerin su ararken bulduğu fosiller 10 milyon yıl öncesine ait mamutların kemikleri olabilir Kayan minibüsü durdurmak isterken metrelerce sürüklendi! Sürücünün ölümden döndüğü o anlar kamerada 10 yaşındaki kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye tepki yağdı Hastanede korona tedavisi gören Okan Karacan, nefes almanın öneminden bahsederken gözyaşlarına boğuldu Sıcaklığın -17 dereceye kadar düştüğü Ankara'da havuzdaki kuğular bile buz tuttu