Son Dakika Haberleri: Bahar Candan, Mini Elbisesiyle Çılgınlar Gibi Dans Etti

Bahar Candan, Mini Elbisesiyle Çılgınlar Gibi Dans Etti

2 ay önce

Moda programındaki performansıyla ve 'Dondurma Gibisin' şarkısıyla adını duyuran Bahar Candan, çılgınca dans ettiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Dondurma Gibisin şarkısıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Bahar Candan, dans ettiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

ÇILGINLAR GİBİ DANS ETTİ

Bahar Candan, ateşli dansıyla takipçilerini mest etti. Candan Instagram hesabının hikaye bölümünden çılgınlar gibi dans etti. O anları takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmeyen Candan,takipçilerinden tam not aldı.

"ALKOL KULLANMIŞ GALİBA"

Bahar Candan videosunu kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Bu kızın halini gördükçe gerçekten içim acıyor. Bir de babası akademisyen olacak" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Biraz alkol kullanmış galiba. Böyle hareketleri ayık kafayla yapması hiç normal değil." yorumunu yaptı.


YORUMLAR


Kadir Mısıroğlu'ndan Tartışma Yaratacak Sözler: Atatürk'ü Sevenler Ahmaktır Son Dakika! Şırnak'ta, Havan Topu Atışı Sırasında Patlama: 1 Askerimiz Şehit Oldu, 4 Yaralı

Ayılar, Yakaladıkları Kurdu Paramparça Etti