Son Dakika Haberleri: Egemen Bağış Nikah Şahitliği Yaptı

Egemen Bağış Nikah Şahitliği Yaptı

7 yıl önce

Avrupa Birliği Bakanı Bağış, Kağıthane Belediyesi Özel Kalem Müdürü Dirice'nin nikah şahitliğini yaptı.

Egemen Bağış Nikah Şahitliği Yaptı, System.String[]

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Kağıthane Belediyesi Özel Kalem Müdürü Levent Dirice'nin nikah şahitliğini yaptı. Bakan Egemen Bağış, çifte sınırsız çocuk uyarısında bulundu.


Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Kağıthane Belediyesi Özel Kalem Müdürü Levent Dirice'nin nikah şahitliğini yaptı. Murat ve Gülzade Dirice'nin oğlu Levent Dirice ile Mustafa ve Fikriye Yılmaz'ın kızı Yeliz Yılmaz'ın nikahını, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç kıydı. Kağıthane Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki nikahın şahitliklerini ise Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bağış, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, AK Parti İstanbul milletvekilleri Şirin Ünal, Sevim Savaşer, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Gıyaseddin Gergin yaptı.


SINIRSIZ ÇOCUK UYARISI SALONU KAHKAHAYA BOĞDU


Törende konuşan Bağış, çifte mutluluklar diledi. İmza esnasında damadın gelinin ayağına basmaya çalıştığını esprili bir dille anlatan Egemen Bağış, "Ne kadar görüldü bilmiyorum. Bizler imzaları atarken Levent ayağı ile Yeliz'in ayağını arıyor. Başkanım tecrübeli, ne olacağını biliyor. Kimin kimin ayağına bastığının bin anlamı olmadığını, evde kimin patron olacağını tecrübeli ile öğrendik. Ne birbirinizin ayağına, ne nasırına, ne de damarına basın. Birbirinizi sevin ve sayın. Evlilikte herşeyin başı da ortası da sonu da paylaşmaktır. Mutluluklar paylaşıldıkça artıyor, üzüntüler, sıkıntılar da paylaşıldıkça azalıyor. Hep bugünkü gibi birbirinizi sevin, sayın" dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın çocuk tavsiyesini hatırlatan Egemen Bağış, çifte güvendiğini ve rakam vermek istemediğini söyleyerek, "Ben Levent kardeşimi tanıyorum. Bu çiftler sınır tanımaz. Rakamsal bir sınır koymuyoruz. Allah onları mesut etsin" diye konuştu. Nikahın ardından konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ise gençleri tebrik ederek aile cüzdanını geline verdi.


Törende ünlü sanatçı Erol Büyükburç da sahne aldı. Erol Büyükburç'un remix performansı ayakta alkışlandı. - İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 23.09.2013 09:39 Kaynak: İHAÜnlü yapımcının "Rol almak için benimle birlikte oldular" iddiasına Charlize Theron'dan sert tepki
Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir Konutta KDV ve tapu harcı indirimleri 31 Aralık'ta sona erecek