SON DAKİKA EGEMEN BAĞIŞ HABERLERİ

Son Dakika Egemen Bağış Haberleri

 • 14 Nisan 2017 10:11 Egemen Bağış: Egemen Bağış: "Fetö, Hala PKK'ya İçeriden Destek Veriyor" Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, İstanbul’da yaşayan Diyarbakırlılarla buluştu.
 • 14 Nisan 2017 09:31 Egemen Bağış: Egemen Bağış: "Fetö, Hala PKK'ya İçeriden Destek Veriyor" Egemen Bağış: "FETÖ, hala PKK'ya içeriden destek veriyor"İSTANBUL - Avrupa Birliği Eski Bakanı Egemen Bağış, İstanbul'da yaşayan Diyarbakırlılarla buluştu.
 • 12 Nisan 2017 14:16 Ordu Valisi Balkanlıoğlu'na Ziyaretler Ordu Valisi Balkanlıoğlu'na Ziyaretler Eski AB Bakanı Egemen Bağış, Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten ve Akil Gençler Platformu Genel Başkanı Delil Ateş Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 12 Nisan 2017 10:46 Egemen Bağış: Egemen Bağış: "Su Uyur, Düşman Uyumaz" Egemen Bağış: "Su uyur, düşman uyumaz" "15 Temmuz darbe girişimini yavaş yavaş unutmaya başladık.
 • 12 Nisan 2017 09:40 Egemen Bağış: Egemen Bağış: "Su Uyur, Düşman Uyumaz" Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, FETÖ/PDY terör örgütü tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişiminin yavaş yavaş unutulmaya başlandığını belirterek, “Su uyur, düşman uyumaz” dedi.
 • 12 Nisan 2017 02:17 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi" Konferansı Eski AB Bakanı Egemen Bağış, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin, "Sadece 15 Temmuz'un değil, inanın bana Çanakkale'nin de Haçlı Seferleri'nin de rövanşı 16 Nisan'dır.
 • 12 Nisan 2017 00:02 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi" Konferansı Eski AB Bakanı Egemen Bağış, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin, "Sadece 15 Temmuz'un değil, inanın bana Çanakkale'nin de Haçlı Seferleri'nin de rövanşı 16 Nisan'dır.
 • 11 Nisan 2017 14:58 Egemen Bağış 'Evet' İçin Türkiye'yi Karış Karış Geziyor Egemen Bağış 'Evet' İçin Türkiye'yi Karış Karış Geziyor Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, “Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi” paneline katılmak üzere Muş’tan Diyarbakır’a geçerken güzergah üzerindeki Siirt’e gelerek halkı “Evet” için ikna etmeye çalıştı.
 • 10 Nisan 2017 19:51 AB Eski Bakanı Bağış, AB Eski Bakanı Bağış, "Rus Uçağını Düşürttüren de Aynı Akıldır, Kobani Olaylarını Yaptıran Akıl da... AB eski Bakanı Bağış, "Rus uçağını düşürttüren de aynı akıldır, Kobani olaylarını yaptıran akıl da aynı akıldır" "Ecevit, normal şartlarda apartman yöneticisi olamayacak şahsiyet olan Ahmet Necdet Sezer'i getirip bu ülkenin başına 7 yıllığına cumhurbaşkanı yaptı o da aldı anayasa kitapçığını...
 • 10 Nisan 2017 19:41 Eski AB Bakanı Bağış, Diyarbakır'da Eski AB Bakanı Bağış, Diyarbakır'da "Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi" Paneline Katıldı DİYARBAKIR (İHA) – Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Diyarbakır’da katıldığı panelde, “16 Nisan’da kullanacağınız oy sadece 15 Temmuz’un rövanşı değil, Haçlı seferlerinin rövanşıdır, Çanakkale’nin rövanşıdır” dedi.
 • 10 Nisan 2017 14:55 Eski Bakan Bağış, Diyarbakır'da Polislere Karanfil Verdi Eski Bakan Bağış, Diyarbakır'da Polislere Karanfil Verdi Eski Bakan Bağış, Diyarbakır'da polislere karanfil verdi Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış: "Vatandaşlarımız önümüzdeki bin yılı belirleyecek bir karara imza atacaklar, çok önemli bir oy kullanacaklar" "Devlet ülkenin her karış toprağında olduğu gibi buralara da hakim, artık terörün...
 • 10 Nisan 2017 14:51 Eski Bakan Bağış, Diyarbakır'da Polislere Karanfil Verdi Eski Bakan Bağış, Diyarbakır'da Polislere Karanfil Verdi Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Diyarbakır’da, polis teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla güvenlik güçlerine karanfil verdi.
 • 10 Nisan 2017 00:48 Bağış: Bağış: "Anayasa Değişikliğinde Türkiye'nin 100 Yılını Belirliyoruz" Eski AB Bakanı Egemen Bağış, "Cumhurbaşkanlığı ya da milletvekili seçiminin etkisi beş yıl. Ama anayasa değişikliğinde Türkiye'nin 100 yılını belirliyoruz.
 • 10 Nisan 2017 00:34 Muş'ta 'Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi' Konferansı Muş'ta 'Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi' Konferansı Avrupa Birliği (AB) Eski Bakanı Egemen Bağış, Türkiye’de parlamenter sistemin olmadığını, "Milletvekili seçilirsin yasama mensubu olursun, bakan atanırsın, hem yasama hem yürütme mensubu olursun, yargıdaki kontenjanlarda görüş belirtirsin, yargıya müdahil olursun.
 • 10 Nisan 2017 00:23 AB Eski Bakanı Egemen Bağış: AB Eski Bakanı Egemen Bağış: "17-25 Aralık Sürecinde Bu Şerefsiz, Bu Hain, Satılmış Fetullahçı... AB Eski Bakanı Egemen Bağış: "17-25 Aralık sürecinde bu şerefsiz, bu hain, satılmış Fetullahçı Terör Örgütü'nün hedefi haline geldik" "Gerek şahsımdan, gerek diğer 3 bakanımızdan ve Zafer Emmimden (Çağlayan) 15 Temmuz'dan bugüne kadar helallik isteyenlerin haddi hesabı yok"MUŞ - Avrupa Birliği...
 • 09 Nisan 2017 22:53 Cumhurbaşkanlığı Sistemi Cumhurbaşkanlığı Sistemi" Konferansı Eski AB Bakanı Egemen Bağış, "Cumhurbaşkanlığı ya da milletvekili seçiminin etkisi beş yıl. Ama anayasa değişikliğinde Türkiye'nin 100 yılını belirliyoruz.
 • 09 Nisan 2017 15:07 Halk Oylamasına Doğru AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 16 Nisan'da halkın Türkiye'de istikrara oy vereceğine emin olduğunu belirterek, "Halk, Türkiye ekonomisi daha hızlı gelişsin, istikrarsızlık kalksın, artık yarına, geleceğe umutla bakalım, koalisyon hükümetleri ile uğraşmayalım diye tercihini yapacak.
 • 06 Nisan 2017 12:00 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Siyaset Ötekileştirmek Için Yapılmamalı" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "(CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un sözleri) Siyaseti kamplaştırmak, bölmek, ötekileştirmek için yapmamamız lazım. Biz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini, birliğimizi, beraberliğimizi sağlamak adına yapıyoruz.
 • 06 Nisan 2017 10:41 Siyaset Ötekileştirmek İçin Yapılmamalı Siyaset Ötekileştirmek İçin Yapılmamalı" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "(CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un sözleri) Siyaseti kamplaştırmak, bölmek, ötekileştirmek için yapmamamız lazım. Biz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini, birliğimizi, beraberliğimizi sağlamak adına yapıyoruz.
 • 03 Nisan 2017 13:46 Egemen Bağış'tan, Deniz Baykal'a Sert Tepki: Egemen Bağış'tan, Deniz Baykal'a Sert Tepki: "Çüş Be Deniz Abi, Yakıştı mı Bu Laf Sana" Egemen Bağış'tan, Deniz Baykal'a sert tepki: "Çüş be Deniz abi, yakıştı mı bu laf sana"İSTANBUL - Diriliş Gençlik Derneği'nin programında konuşan Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış, Deniz Baykal'ın, " Hayır çıkarsa, düşmanı İzmir'de denize dökmüş gibi sevineceğiz.
 • 03 Nisan 2017 13:36 Çüş Be Deniz Abi, Yakıştı mı Bu Laf Sana Çüş Be Deniz Abi, Yakıştı mı Bu Laf Sana" Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Deniz Baykal'ın, "Hayır çıkarsa, düşmanı İzmir'de denize dökmüş gibi sevineceğiz" sözlerine tepki göstererek, "Çüş be Deniz Abi. Yakıştı mı bu laf sana. Sen kime ne demeye çalışıyorsun" dedi.
 • 03 Nisan 2017 13:31 Egemen Bağış'tan, Deniz Baykal'a Sert Tepki: Egemen Bağış'tan, Deniz Baykal'a Sert Tepki: "Çüş Be Deniz Abi, Yakıştı mı Bu Laf Sana" Diriliş Gençlik Derneği’nin programında konuşan Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış, Deniz Baykal’ın , "Hayır çıkarsa, düşmanı İzmir’de denize dökmüş gibi sevineceğiz" sözlerine tepki göstererek, "Çüş be Deniz Abi. Yakıştı mı bu laf sana. Sen kime ne demeye çalışıyorsun” dedi.
 • 01 Nisan 2017 08:20 Avrupa Birliği Eski Bakanı Egemen Bağış, KKTC'de Avrupa Birliği Eski Bakanı Egemen Bağış, KKTC'de Eski Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, KKTC Evet platformu gönüllüleri ile bir araya gelerek, " Biz Kıbrıs politikasında da güçlü olabilmek için masada Elimizin çok daha kuvvetli olabilmesi için dış dünyaya karşı dimdik durabilmek için 16 Nisan’da güçlü bir evet mesajını...
 • 01 Nisan 2017 08:04 Avrupa Birliği Eski Bakanı Egemen Bağış, KKTC'de Avrupa Birliği Eski Bakanı Egemen Bağış, KKTC'de Avrupa Birliği eski bakanı Egemen Bağış, KKTC'de "Gerçekten 16 nisan milletimizin tarihindeki önemli dönüm noktalarından bir tanesi olacak" "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde oy kullanan kardeşlerimizin Evet'e sahip çıkmaları, Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmaları, Türkiye'nin istikrarına...
 • 27 Mart 2017 01:20 Eski AB Bakanı Bağış: Eski AB Bakanı Bağış: "Özür Dilemeleri Gerekir" Eski AB Bakanı Egemen Bağış, MHP'den ihraç edilen Eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan'ın, Yozgat'ta katıldığı konferans önceki çıkan kavgayla ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.