Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda'dan Gazetecilere İftar Yemeği

Başkan Kayda'dan Gazetecilere İftar Yemeği

3 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa merkez ve ilçelerinde görev yapan İHA muhabirlerini düzenlenen iftar programında bir araya getirdi.

Başkan Kayda'dan Gazetecilere İftar Yemeği, System.String[]
Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda,  Manisa merkez ve ilçelerinde görev yapan İHA muhabirlerini düzenlenen iftar programında bir araya getirdi.

Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda,  Manisa'da görev yapan  İhlas Haber Ajansı (İHA) bölge muhabirlerini iftar programında buluşturdu. Gazeteciler, ezanın okunmasıyla hep beraber oruçlarını açtı. İftar programında konuşan  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda, İHA muhabirlerini  Salihli'de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Kayda, "Gazetecilik zor bir meslek. Günün her anında zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın haberlere koşturuyorsunuz. Bizler de İHA'nın haberlerini yakından takip ediyoruz. Yaşanan olaylarda vatandaşları en iyi şekilde bilgilendiren İHA muhabirlerine teşekkür ediyoruz" dedi. İftarın ardından gazeteciler hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

İftar programına, İHA  İzmir Bölge Haber Müdürü Hakan Gözalan, İHA  Manisa İl Temsilcisi  Önder Aydın'ın yanı sıra, bölge muhabirleri tam kadro katıldı. İftarda ayrıca, Belediye Başkan Yardımcıları  İbrahim Karaca ve Mahmut Süreyya Karaoğlu ile Basın Yayın ve  Halkla İlişkiler Müdürü  Ali Taylan da yer aldı. - MANİSA

Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi