Son Dakika Haberleri: Başkan Uysal, Esenyurt Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Başkan Uysal, Esenyurt Belediyesi'ni Ziyaret Etti

12 ay önce

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, Esenyurt Belediyesi'ni ziyaret ederek, yatırım ve projelerle ilgili toplantı yaptı.

Başkan Uysal, Esenyurt Belediyesi'ni Ziyaret Etti, System.String[]
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, Esenyurt Belediyesi'ni ziyaret ederek, yatırım ve projelerle ilgili toplantı yaptı.

İBB'den yapılan açıklamaya göre, İBB ve Esenyurt Belediyesi bürokratlarının da katılımıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Uysal, "İstanbul Büyükşehir Belediyemiz ile İlçe belediyemiz arasındaki çalışmalarda koordinasyonu geliştirmek ve yatırımları değerlendirmek için bu toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak, Esenyurt'ta yaptığımız yatırımları ve Esenyurt Belediye Başkanımızın ilçe halkı adına taleplerini ele alacağız. Hızlı çözümler üreteceğiz." ifadelerini kullandı.

Uysal İETT hatlarına ilave yapılacağını ve araç takviyesinde bulunulacağını kaydederek, "Ulaşım ve trafik düzenlemelerine öncelik vereceğiz. Ayrıca Cumhuriyet Meydanı ile diğer meydan düzenlemelerinin de bitirilerek vatandaşlarımızın bir an önce hizmetine sunacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Toplantı sonrasında da açıklamalarda bulunan Başkan Uysal, kısa bir süre önce Esenyurt Belediyesi'ne görev değişimi sonrasında göreve yeni seçilen Ali Murat Alatepe'ye hayırlı olsun ziyaretine geldiğini ve yatırım ve projelerle ilgili olarak toplantı yapmak için Esenyurt'ta bulunduklarını belirtti.

Bugünkü Esenyurt Belediyesi'ndeki toplantısı ile İstanbul'un 24 ilçesinde toplantı yaptıklarını kaydeden Başkan Uysal, "Yaptığımız toplantıda başkanımız öncelikle ilçenin fotoğrafını çekti. Neler yapılması gerektiğini dile getirdiler. Bizler de Büyükşehir Belediyesi olarak Esenyurt'ta neler yapacağımız dile getirdik. Tüm projeleri birlikte planlayarak işlerin nasıl daha hızlı bitirileceğini konuştuk." görüşüne yer verdi.

Toplantıda İBB ve ilçe belediyesinden bürokratların yer altığını vurgulayan Başkan Uysal, şunları ifade etti:

"Bürokrat arkadaşlarımızın bir araya gelmesi projelerin daha hızlı bitirilerek hizmete alınması adına önemli. Toplantıda ayrıca hangi projelere öncelik verilerek bitirileceğini konuştuk. İnşallah her şey Esenyurt için daha iyi olacak."

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe de Başkan Uysal'a ziyaretleri için teşekkür ederek, "Çok verimli bir koordinasyon toplantısı gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediyemizin burada büyük yatırımları var. Ayrıca koordinasyonu nasıl sağlayacağımızı da konuştuk. Büyükşehir Belediyemizle birlikte hareket edeceğiz. Ayrıca sayın başkanımızın bu bölgeyi bilen bir Belediye Başkanı olması da bizim işlerimizi daha da kolaylaştıracak." görüşünü dile getirdi.İngiltere'deki Müzede Yanlış Asansöre Binen Türk Akademisyen, Tarihi Aydınlattı Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı

Sürücü Kursu Yöneticileri, Adını Bile Yazamayan 78 Kişiye Ehliyet Verdi