Başkan Uysal, Kitap Tanıtımını Erteledi - Son Dakika

Başkan Uysal, Kitap Tanıtımını Erteledi

19.10.2017 12:17
Başkan Uysal, Kitap Tanıtımını Erteledi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruması nedeniyle öykü kitabı “Lavinya’nın aşkla imtihanı” için düzenlenecek imza günü ve tanıtım kokteylini ileri bir tarihe erteledi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruması nedeniyle öykü kitabı "Lavinya'nın aşkla imtihanı" için düzenlenecek imza günü ve tanıtım kokteylini ileri bir tarihe erteledi.

Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın çıkan ilk öykü kitabı "Lavinya'nın aşkla imtihanı" için yayınevince Erdal İnönü Kent Parkı'nda bugün düzenlenecek imza günü ve tanıtım kokteyli ileri bir tarihi ertelendi.

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruması nedeniyle aldığı karara ilişkin Başkan Uysal, sosyal medya hesapları üzerinden şu açıklamada bulundu:

"Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Genel Başkanımız Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın, sağlık durumu ciddiyetini koruduğundan bugün yapmayı planladığım imza günü ve tanıtım kokteylini ileri bir tarihe erteliyorum. Deniz Baykal'a tekrar acil şifalar diliyor, anlayışınız için teşekkür ediyorum." - ANTALYA

CHP'li Başarır, İstanbul Havalimanı'nın üçüncü pistinin 'yüzde 20 eksik yapıldığını' iddia etti CHP'li Başarır, İstanbul Havalimanı'nın üçüncü pistinin 'yüzde 20 eksik yapıldığını' iddia etti CHP'i Sarıbal: 'Çorum, Maraş ve Sivas katliamlarını yapanlardan hesap sorulmadı' CHP'i Sarıbal: 'Çorum, Maraş ve Sivas katliamlarını yapanlardan hesap sorulmadı' AK Parti'li Aydemir: 'CHP, devlet ve milletle kavgalı bir yapıyla ortak' AK Parti'li Aydemir: 'CHP, devlet ve milletle kavgalı bir yapıyla ortak'
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Uysal, Kitap Tanıtımını Erteledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement