Başkandan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti - Son Dakika

Başkandan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti

09.04.2012 15:43
Başkandan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti

Başkan Karaosmanoğlu ile Milletvekilleri Işık ve Aygün, Gölcüklü şehit erin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık ve Zeki Aygün, Gölcüklü şehit ailesine konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu, şehidin babası Yüksel Başoğlu'na taziyelerini iletti.

MİLLETVEKİLLERİ VE BAŞKAN

Tunceli Ovacık Karakaş Karakolu'ndaki nöbet yerinde arkadaşının silahının kazayla ateş alması sonucu şehit olan Gölcüklü er Adem Başoğlu'nun (22) ailesini ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu ile Milletvekilleri Işık ve Aygün, baş sağlığı dileklerini iletti. Taziye ziyaretine Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel de katıldı.

ŞEHİDİN BABASI VE DEDESİ

AK Parti Milletvekilleri Işık ve Aygün ile Başkan Karaosmanoğlu, Tunceli'de şehit olan Gölcüklü er Adem Başoğlu'nun Kavaklı Mahallesi'nde oturan babası Yüksel Başoğlu ile dedesi Şevket Başoğlu'nu ziyaret etti. Milletvekilleri Işık ve Aygün ile Başkan Karaosmanoğlu ve beraberindekiler, acısını paylaştıkları şehit ailesine taziye dileklerini de iletti.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Başkandan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement