Bergama Kaymakamı'ndan Duygusal Veda - Son Dakika

Bergama Kaymakamı'ndan Duygusal Veda

15.08.2013 18:01
Bergama Kaymakamı'ndan Duygusal Veda, System.String[]

Hatay Vali Yardımcılığına atanan Bergama Kaymakamı Ahmet Ertan Yücel, yeni görev yerine unutulmaz bir veda yemeğiyle uğurlandı.

Hatay Vali Yardımcılığına atanan Bergama Kaymakamı Ahmet Ertan Yücel, yeni görev yerine unutulmaz bir veda yemeğiyle uğurlandı.

Bergama Kaymakamlığı'nın evsahipliğindeki davet, protokolü de bir araya getirdi. Kaymakam Ahmet Ertan Yücel, Bergama Garnizon Komutanı Albay Zeynel Abidin Demirtaş, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, yemeğe eşleriyle birlikte geldiler.

Gecenin konukları arasında Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlar ile Bergama'daki derneklerin başkanları da vardı. Mesai arkadaşları da Kaymakam Yücel'i yalnız bırakmadı.

Yemeğin sonunda bir veda konuşması yapan Yücel, önce Hatay Vali Yardımcılığı'na atanmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ardından da Bergama'nın kendisi için önemini anlattı. Yücel; "Bu atama ile ilgili mutluyum, gururluyum. Ancak, böylesi güzel bir ilçeden ayrılmanın da burukluğunu yaşıyorum. Ben hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biliyorum ki bundan sonraki yaşamımda Bergama ve siz değerli Bergamalıların ayrı bir yeri olacak" dedi.

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise Yücel'e, Bergama Halısı ve dört yıllık çalışmaları anısına plaket hediye etti. Gönenç, görev süreleri boyunca Yücel ile birlikte uyum içinde çalıştıklarını söyledi ve yeni görevinde başarılar diledi. - İZMİR

Bergama Kaymakamı'ndan Duygusal Veda
Bergama Kaymakamı'ndan Duygusal Veda

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bergama Kaymakamı'ndan Duygusal Veda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İETT çalışanı saldırıya uğradı! Yerlerin kan gölüne döndüğü olayda şoför hastanelik oldu İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı BAE'nin ABD ile yaptığı F-35 savaş uçağı anlaşmasının bedeli 23 milyar dolar Burak Yılmaz'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil'e olay gönderme İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü