Son Dakika Haberleri: Beşiktaş Eski Belediye Başkanı Murat Hazinedar, CHP'den İstifa Etti

Beşiktaş Eski Belediye Başkanı Murat Hazinedar, CHP'den İstifa Etti

2 ay önce

İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılan Beşiktaş eski Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Cumhuriyet Halk Partisinden istifa etti.

Beşiktaş eski Belediye Başkanı Murat Hazinedar, CHP'den istifa etti. Hazinedar, 4 Ocak 2018'de İçişleri Bakanlığı tarafından açılan soruşturma kapsamında görevinden uzaklaştırılmıştı.

"CHP YÖNETİMİNİN TUTUMUNU KINIYORUM"

Hazinedar dilekçesinde, ''CHP yönetiminin, şahsıma parti içinden yapılan kumpasa karşı; başta Parti Genel Başkanı'nın bilgisi olmasına ve buna dair gereğini yapacağına ilişkin söz, tavır ve taahütlerine rağmen, bırakınız siyasi etiği, hak, hukuk, adalet duygusuna ve her türlü dürüstlük kuralına aykırı tutumunu kınıyorum.

Murat Hazinedar

"SORUNLU SİYASET ANLAYIŞINA KARŞI YILLARCA MÜCADELE ETTİM"

CHP'nin içindeki sorunlu siyaset anlayışına karşı yılmaz bir şekilde yıllarca mücadele ettim. Aynı mücadeleyi bu sefer, parti içinde değil dışında, halkın yararına gerçekleştirmek için 2013'te davet üzerine CHP'ye üye olurken umutlarım milletimiz adına yeniden yeşermişti'' dedi.

Hazinedar'ın istifa dilekçesi:
Erdoğan'ın Mitinglerde Söylediği Şarkıya Kayahan'ın Eşi İpek Acar'dan İlk Yorum: Gurur Duyduk Öldürüp Telefonundan "Ben İyiyim Merak Etmeyin" Diye SMS Attılar Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu