Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ın Brezilyalı Oyuncusu Adriano: Amatör Olarak Sevilla'yı Destekliyorum

Beşiktaş'ın Brezilyalı Oyuncusu Adriano: Amatör Olarak Sevilla'yı Destekliyorum

5 ay önce

Beşiktaş'ın Brezilyalı sol beki Adriano, "Türkiye'den amatör bir şekilde Sevilla'yı destekliyorum. O kulüpte çok güzel zamanlarım geçti." dedi.

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Adriano, İspanyol basınına açıklamalarda bulundu. Eski takımı Sevilla hakkında konuşan Adriano, ''Sevilla şu an harika gidiyor. Bence bu sezon La Liga'yı kazanmak için savaşabilirler. Sonuna kadar Barcelona, Real Madrid ve Atletico Madrid ile savaşmak çok zordur ancak Sevilla'nın bu sezon bunu yapabileceğini görüyorum.'' sözlerini kullandı.

"SEVİLLA'YA UZAKLARDAN DESTEK OLUYORUM"

Beşiktaş ile sözleşmesinin sezon sonu biteceğini hatırlatan Brezilyalı sol bek, ''2.5 yıldır Beşiktaş'tayım ve sözleşmemin bitmesine çok az bir zaman kaldı. Türkiye'den de amatör bir şekilde Sevilla'yı destekliyorum. O kulüpte çok güzel zamanlarım geçti. Şimdi uzaklardan destek oluyorum.'' dedi.

(Sporx)


YORUMLAR


İdrarını Yapamayan Vatandaşın Mesanesinden 522 Gramlık Tek Parça Taş Çıktı 78 Yaşındaki Kadının, Metroda Tekme Tokat Saldırıya Uğradığı Anlar Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı Çin Borsasından Bir Günde 1,6 Milyar Dolar Çıktı