Beyoğlu Belediyesi, çoğunluğu çınar 112 ağaç dikti - Son Dakika

Beyoğlu Belediyesi, çoğunluğu çınar 112 ağaç dikti

16.04.2022 20:53

Beyoğlu Belediyesi, ilçe geneline çoğunluğu çınar olmak üzere 112 ağaç dikti.

Beyoğlu Belediyesi, ilçe geneline çoğunluğu çınar olmak üzere 112 ağaç dikti.

Beyoğlu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 1 hafta içerisinde ilçe genelinde 112 yetişkin ağacın dikimini gerçekleştirdi.

Okmeydanı, Cihangir, Sütlüce ve Kulaksız mahallelerindeki ağaç dikimlerinin büyük çoğunluğunu çınar ile ıhlamur ağaçları oluşturdu.

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşımda bulunan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, " Beşiktaş'taki 112 tarihi çınar ağacını hastalık sebebiyle kaybetmiştik. Eleştirilerimiz bir tarafta, üzerimize düşeni de yapıyoruz. Onlar geri gelmeyecek ama diktiğimiz 112 yeni ağaç gelecek nesillerimize nefes olacak." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
'Geleneksel Çınar Yelken Yarışları' Başlıyor 'Geleneksel Çınar Yelken Yarışları' Başlıyor SOLOTÜRK hayranı minik Çınar, pilotluk hayali için 10 yıl sonrasına sözleşti SOLOTÜRK hayranı minik Çınar, pilotluk hayali için 10 yıl sonrasına sözleşti Jose Mourinho, Abdülkadir Ömür'e gözünü dikti! Milli futbolcu için Roma adım attı Jose Mourinho, Abdülkadir Ömür'e gözünü dikti! Milli futbolcu için Roma adım attı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beyoğlu Belediyesi, çoğunluğu çınar 112 ağaç dikti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement