Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kongresi yapıldı - Son Dakika

Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kongresi yapıldı

25.09.2022 13:12
Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kongresi yapıldı

Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün kongresi gerçekleştirildi.

Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün kongresi gerçekleştirildi.

Mustafa Cankara Kongre Merkezi'ndeki kongreye katılan Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, ilçede sporun daha iyi yerlere gelebilmesinin destek sağlanmasıyla mümkün olacağını söyledi.

Tek listeyle gidilen kongrede Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanlığına 3 yıllığına Mehmet Gökgöz seçildi.

Yönetim kurulunda ise Mustafa Kaplan, Hüseyin Demirezen, Musa Akman, Abddülsamet Yiğit, Halil Etili, Serdar Sucuoğlu, Muhsin Özdemir yer aldı.

Mehmet Gökgöz, kongre sonrasındaki teşekkür konuşmasında, "Spor camiasını harekete geçirerek, Beypazarı'nın en güzel şekilde temsil edilmesini sağlamaya çalışacağız." dedi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
İYİ Parti Beypazarı 3. Olağan Kongresi yapıldı İYİ Parti Beypazarı 3. Olağan Kongresi yapıldı Afyonkarahisar'da 265 sporcunun katıldığı satranç turnuvası başladı Afyonkarahisar'da 265 sporcunun katıldığı satranç turnuvası başladı 'Merkezim Her Yerde Projesi' 'Merkezim Her Yerde Projesi'

Son Dakika Güncel Beypazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kongresi yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement