Son Dakika Haberleri: Bin İmam ve Müezzin, Zafer İçin Fetih Suresi Okudu

Bin İmam ve Müezzin, Zafer İçin Fetih Suresi Okudu

8 gün önce

ŞANLIURFA'da müftülük öncülüğünde bir araya gelen bin imam ve müezzinden oluşan grup, 'Zeytin Dalı Harekatı'nın zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okuyup şehitler için dua etti.

Bin İmam ve Müezzin, Zafer İçin Fetih Suresi Okudu, System.String[]
ŞANLIURFA'da müftülük öncülüğünde bir araya gelen bin imam ve müezzinden oluşan grup, 'Zeytin Dalı Harekatı'nın zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okuyup şehitler için dua etti.

 Şanlıurfa İl Müftülüğü öncülüğünde merkez ve ilçe merkezinde görevli imam ve müezzinlerden oluşan bin kişilik grup, Eyyüp Peygamber Camisinde bir araya geldi. 'Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçik için Fetih Suresi okuyan grup, harekatın başarıyla sonuçlanması ve şehitler için dua etti.

İl Müftüsü İhsan Açık, ülkenin birlik, beraberlik ve bekası için canlarını feda etmeye hazır olan Mehmetçik için dua ettiklerini söyledi. Dualarının operasyonda olan Mehmetçikler için olduğunu belirten Açık, "Şanlıurfa İl Müftülüğü olarak Eyyüp Peygamber Camisi'nde toplandık. Burada Afrin'deki güvenlik güçlerimize ve orada şehit olan kardeşlerimizi anmak, yaralanan gazilerimize sıhhat ile afiyet dilemek ve dua için toplandık. Programımız sala okunarak başlandı. Afrin'de şehit olan bir kardeşimizin vasiyeti vardı. Onun vasiyeti okundu. Daha sonra şehitlerimizle ilgili kaside okundu. Fetih Suresi okunup duamızı yaptık. Afrin'deki güvenlik güçlerimize moral ve motivasyon için manevi olarak onları desteklediğimizi ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek istedik" dedi.

- ŞanlıurfaTsk, Mühimmat Konvoyunu Sivillerden Ayırıp Vurdu Cinderes'ten Dumanlar Yükseliyor

Erdoğan'ın "Sefer Görev Emri Olanlar Hazır Olsun" Çıkışı Sonrası Milyonlar, E-Devlet'e Akın Etti Ünlü Şarkıcı Bahar Dierkes, Asker Kıyafetiyle Sahneye Çıktı