Son Dakika Haberleri: Bozüyük Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Gününde Farklı Bir Etkinliğe İmza Attı

Bozüyük Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Gününde Farklı Bir Etkinliğe İmza Attı

2 yıl önce

Bozüyük’te ilçe merkezinde bulunan dijital ekranda Mehmetçiklerin fotoğraflarını gören vatandaşlar duygulandı.

Bozüyük Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Gününde Farklı Bir Etkinliğe İmza Attı, System.String[]
Bozüyük'te ilçe merkezinde bulunan dijital ekranda Mehmetçiklerin fotoğraflarını gören vatandaşlar duygulandı.

Bozüyük Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü nedeni ile "Mehmetçiğimiz Var Olsun" sloganı ile düzenlenen etkinlik kapsamında ilçe genelinde yurdun çeşitli bölgelerinde vatani görevini yapmakta olan Mehmetçiklerimizin fotoğrafları ilçe merkezinde bulunan dijital ekrana taşındı. Sevgililer Gününde öğle saatlerinden itibaren vatanımızın ve bayrağımızın yılmaz bekçileri Mehmetçikleri dijital ekranda gören Bozüyüklüler ise oldukça duygulu anlar yaşadı. 14 Şubat Sevgililer Gününde gerçekleştirilen bu anlamlı etkinlik için Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'ya teşekkür ederek "Başkanımız sağolsun Sevgililer Günü'nde sevdiklerinden ayrı, vatani görevini yapmakta olan Mehmetçiklerimizi unutmamış. Rabbim tüm Mehmetçiklerimizi korusun" dediler.

Etkinlik hakkında kısa bir açıklamada bulunan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ise "Biliyorsunuz Türkiye mazlumlara barış götürüyor. Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde dosta güven, düşmana korku salan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, ulusal güvenliğimizi ve bölgesel huzuru sağlamaya yönelik Zeytin Dalı Harekatını başarıyla sürdürüyor. Mehmetçiğimiz sınırımızda oluşturulmak istenen terör devletine karşı Afrin'de mücadele ediyor. Soğukta karda kışta vatan evlatlarımız, Mehmetçiklerimiz Bayrağımız için bu millete hizmet ediyor. Bizlerde Mehmetçiğimizin duacısıyız. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde bu yıl farklı bir etkinlik yapalım istedik. "Mehmetçiğimiz Var Olsun" sloganı ile düzenlediğimiz etkinlik kapsamında ilçe genelinde yurdun çeşitli bölgelerinde vatani görevini yapmakta olan hepimizin sevgilileri Mehmetçiklerimizin fotoğraflarını dijital ekrana taşıdık. Onlar bizim de evlatlarımız ve hepsini çok seviyoruz. Rabbim Mehmetçiğimizin yardımcısı olsun" dedi.

"Mehmetçiğimiz Var Olsun" etkinliği özellikle yakınları askerde olan aileler tarafından yoğun ilgi gördü. - BİLECİKKim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı