Son Dakika Haberleri: Büyükada Davası Sanığı Taner Kılıç Tahliye Oldu!

Büyükada Davası Sanığı Taner Kılıç Tahliye Oldu!

2 ay önce

Büyükada davasında daha önce tahliye edilip tekrar tutuklanan Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Onursal Başkanı Taner Kılıç'ın tahliyesine karar verildi.

Büyükada Davası Sanığı Taner Kılıç Tahliye Oldu!, System.String[]

Büyükada davası kapsamında tutuklu bulunan Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Onursal Başkanı Taner Kılıç'ın tahliyesine karar verildi.

DAHA ÖNCE TAHLİYE EDİLİP TEKRAR TUTUKLANMIŞTI

Büyükada'da yapılan toplantıya ilişkin, aralarında yabancı uyrukluların da yer aldığı 11 sanığın "Silahlı terör örgütüne üye olma" ve "Silahlı terör örgütüne yardım etme" suçlarından yargılandığı davada daha önce tahliye edildikten sonra savcılık üzerine tekrar tutuklanan Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Onursal Başkanı Taner Kılıç, yeniden tahliye edildi.

ONURSAL BAŞKAN TAHLİYE EDİLDİ

İstanbul 35. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın tutuklu sanıklarından Kılıç'ın durumu, mahkemelerce ayda bir yapılan tutukluluk incelemesinde değerlendirildi. Mahkeme heyeti, Kılıç'ın tahliyesine hükmetti.
Esad, Türkiye ve Rusya'ya Karşı 400 DEAŞ Militanını İdlib'e Gönderdi Kamerunlu Askerler, İki Kadın ve İki Çocuğu İnfaza Götürdükleri Anı Kamerayla Kaydetti

Beşiktaş'lı Gökhan Gönül ve Şenol Güneş'ten Alkışlanacak Hareket