Çanakkale BİLSEM'den, polise 100 koruyucu maske - Son Dakika

Çanakkale BİLSEM'den, polise 100 koruyucu maske

17.04.2020 22:26
Çanakkale BİLSEM'den, polise 100 koruyucu maske, System.String[]

ÇANAKKALE Bilim ve Sanat Merkezi'nde (BİLSEM), koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında yönetici ve öğretmenler tarafından üretilen 100 maske, İl Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi.

ÇANAKKALE Bilim ve Sanat Merkezi'nde (BİLSEM), koronavirüs salgınıyla  mücadele kapsamında yönetici ve öğretmenler tarafından üretilen 100 maske, İl Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında polislerin kullanacağı siper maskeleri, BİLSEM'lerde görevli yönetici ve öğretmenler tarafından üretilerek tüm yurttaki İl Emniyet Müdürlüklerine teslim ediliyor. Bu kapsamda, Çanakkale BİLSEM'de üretilen 100 koruyucu maske, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Şube Müdürü Işıl Korkmaz, BİLSEM Müdürü Berna Aras Çakar tarafından, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman'a teslim edildi.


Çanakkale BİLSEM'den, polise 100 koruyucu maske
Çanakkale BİLSEM'den, polise 100 koruyucu maske

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çanakkale BİLSEM'den, polise 100 koruyucu maske - Son Dakika


Son Dakika

Polis - öğretmen çiftten haber alamayan arkadaşları eve girince acı manzarayla karşılaştı İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular Sokağa çıkma yasağında şehir merkezinde çıplak bir şekilde yürüyen adam, görenleri dumura uğrattı Koronavirüsü atlattı, Guillain Barre Sendromu'na yakalandı! Doktoru konuştu: Nadir görülen bir durum Marketlere yeni düzenleme geliyor: Bazı sebze ve meyveler sadece kapalı alanlarda satılacak, seçmece olmayacak Galatasaray, Diagne'nin transferi için West Bromwich'le anlaşma sağladı İşsizlikten isyan eden ünlü model "Aklımı kaybediyorum" diyerek pencere önünde üstsüz poz verdi Üst geçidi kullanmayan yayaya minibüsün çarptığı anlar kamerada