Son Dakika Haberleri: Cezaevi Firarisi 2 Kişi Yakalandı

Cezaevi Firarisi 2 Kişi Yakalandı

9 ay önce

Antalya'da cezaevi firarisi 2 kişi yakalandı.

Cezaevi Firarisi 2 Kişi Yakalandı, System.String[]
Antalya'da cezaevi firarisi 2 kişi yakalandı.

Antalya Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Manavgat'ta 11 Şubat 2018 tarihinde bir ihbarı değerlendiren emniyet görevlileri, cezaevi firarisi olan L.B. isimli kişiyi adına düzenlenmiş sahte kimlik kartı ile birlikte yakaladı.

Yapılan incelemelerde L.B'nin Alanya 3. Asliye Ceza Mahkemesince "hükümlü ve tutuklunun kaçması", Ankara Ağır Ceza İlamat Masasınca "bir suçu gizlemek veya başka bir suçun delillerini gizlemek ya da yakalanmamak amacıyla öldürme" suçundan 4 ayrı dosya ve Manavgat Asliye Ceza İlamat Masasınca "basit yaralama" suçu olmak üzere toplam 6 dosyadan arandığı, öldürme suçundan müebbet ve 8 yıl 9 ay hapis cezasının olduğu tespit edildi.

Manavgat ilçesinde ihbarı değerlendiren emniyet görevlileri A.B. isimli kişiyi yakaladı.

Yapılan incelemelerde şüphelinin, Alanya 6. Asliye Ceza Mahkemesince "hükümlü ve tutuklunun kaçması", Serik 1. Asliye Ceza Mahkemesince "hırsızlık", Serik İlamat İnfaz Bürosunca "bina içinde muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık", "nitelikli olarak konut dokunulmazlığını ihlal etmek" suçlarından arandığı, hırsızlık suçlarından toplam 6 yıl hapis cezasının olduğu tespit edildi.

Söz konusu kişiler, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bu arada, Antalya Asliye Ceza İlamat Masasınca, "Ulaşım araçlarının belli varış veya kalkış yerlerinde bulunan eşya hakkında hırsızlık" suçundan hükümlü bulunan H.B. de yakalandı.AK Parti'nin Genç Milletvekili Rümeysa Kadak, Kaç Yaşında Emekli Olacağını Duyurdu Ünlü Şarkıcı Iggy Azalea'dan, Pelüş Oyuncaklı Kışkırtıcı Paylaşım!

Evlenmek Üzere Olduğu Kadını Başka Biriyle Gören Adam Cinnet Getirdi