Chp, Terörle Mücadele Yasası'nda Değişiklik İçin Öneri Verdi - Son Dakika

Chp, Terörle Mücadele Yasası'nda Değişiklik İçin Öneri Verdi

02.01.2012 15:01
Chp, Terörle Mücadele Yasası'nda Değişiklik İçin Öneri Verdi

CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, TBMM Başkanlığı'na, Terörle Mücadele Yasası'nın 6.ve 7.maddelerinin yürürlükten kaldırılması için öneri verdi.(MG/ORH).

CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, TBMM Başkanlığı'na, Terörle Mücadele Yasası'nın 6. ve 7. maddelerinin yürürlükten kaldırılması için öneri verdi.

Ankara

(MG/ORH) - Ankara

Kaynak: ANKA
Abdurrahman Tutdere: Sayın Cumhurbaşkanı, Danışmanlarını Adıyaman'a Bir Göndersin, CHP'li Belediyelerin Yaptığı Çalışmaları Yerinde İncelesinler Abdurrahman Tutdere: Sayın Cumhurbaşkanı, Danışmanlarını Adıyaman'a Bir Göndersin, CHP'li Belediyelerin Yaptığı Çalışmaları Yerinde İncelesinler CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını başlattı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını başlattı CHP'nin 'Afad ve Kızılay Tarafından Toplanan Bağışların Nerelerde Kullanıldığının Araştırılması' Önerisi AKP ve MHP'li Milletvekillerinin Oylarıyla... CHP'nin 'Afad ve Kızılay Tarafından Toplanan Bağışların Nerelerde Kullanıldığının Araştırılması' Önerisi AKP ve MHP'li Milletvekillerinin Oylarıyla...

Son Dakika Güncel Chp, Terörle Mücadele Yasası'nda Değişiklik İçin Öneri Verdi - Son Dakika


Advertisement