Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Milletin Bize Verdiği Görev Bir Lütuf Değil Bu Bizim Görevimiz Onu...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Milletin Bize Verdiği Görev Bir Lütuf Değil Bu Bizim Görevimiz Onu...

4 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu milletin bize verdiği görev bir lütuf değil bu bizim görevimiz onu yerine getiriyoruz" -"Diyorlar ki bu seçimin acaba dev projeleri ne olacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu milletin bize verdiği görev bir lütuf değil bu bizim görevimiz onu yerine getiriyoruz"
-"Diyorlar ki bu seçimin acaba dev projeleri ne olacak? Açıkladık; ne dedik? Millet kıraathaneleri dedik. Ne dediler? Kumarhane açacak dediler; çünkü bunların meşrebi bu. Çünkü bunlar ne yazık ki onlar o kumar kağıtlarıyla, okey masalarındaki tuğlalarla yatıp kalkarlar"
-"Atatürk Havalimanı'nın millet bahçesine çeviriyoruz, kapalı alanları fuar merkezine çeviriyoruz"
-"Biz Belediyeciliğin evet okulunu kurduk, bu bizim işimiz CHP anlamaz bu işten"
-"Onların olduğu yerde bakıyorsunuz kanallar kanalizasyonlar berbat bunlar anlamaz. İstanbul'a belediye başkanı olduğumda İstanbul'da otobüsleri hatırlayın bindiği zaman mazot kokardı neden temizlik yok. O koltuklar hep pislik içinde. Biz geldiğimiz zaman bizim insanımıza bu yakışmaz dedik"
-"Bizim de çıktığımız o Belediye Başkanlığı yolculuğumuzu cezaevinde bitirmeye çalıştılar. Ama milletimiz iradesi öyle güçlüydü ki tüm engelleri aştık ve ülkemizi yönetme fırsatı bulduk ve nihayet işte bugünlere geldik"

İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'da Toplu Açılış Töreni'nde halka hitap etti.TMSF, Uzan Grubu'nun El Konulan Adabank'ını Sattı Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Kılıçdaroğlu'nun İdam Edilmesini İsteyen Akit Muhabiri Mehmet Özmen, Kovuldu!