Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçim Kampanyasına Sincan'dan Destek - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçim Kampanyasına Sincan'dan Destek

01.06.2018 11:39
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçim Kampanyasına Sincan'dan Destek, System.String[]

Sincan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen çok sayıda vatandaş, Erdoğan’ın seçim kampanyasında kullanılması için bağışta bulundu.

Sincan'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen çok sayıda vatandaş, Erdoğan'ın seçim kampanyasında kullanılması için bağışta bulundu.

Milletvekili genel seçimiyle birlikte gerçekleştirilecek cumhurbaşkanı seçiminde AK Parti'nin adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çalışmalarında kullanılmak üzere bağış ve yardım kampanyasına Sincan'dan da destek geldi. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, AK Parti Milletvekili adayı Kurtcan Çelebi ve Meryem Göka ile ilçe ve kadın kolları yönetiminden oluşan kalabalık bir grup, bankaya giderek Erdoğan'ın seçim kampanyasında kullanılması için bağışta bulundu.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, "İnandığı değerler için yüreğini koymuş büyük liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek olmak için buradayız. Çorbada bizim de tuzumuz bulunsun. Çok daha fazlasını da feda etmeye hazırız. Allah Reis'imize hayırlı uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin. Allah yar ve yardımcısı olsun" diye konuştu.

AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun da, "Sincan halkı 15 Temmuz'da canını feda etmekten kaçmadı. Maddi olarak da fedakarlıktan geri durmayacaktır. Ne zaman ihtiyaç olsa Sincan Reis'in yanında olacaktır inşallah" dedi. - ANKARA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçim Kampanyasına Sincan'dan Destek - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20