Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Eşi Şehit Evinde İftar Yaptı (Ziyaretten Fotoğraflarla) - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Eşi Şehit Evinde İftar Yaptı (Ziyaretten Fotoğraflarla)

04.06.2017 00:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Eşi Şehit Evinde İftar Yaptı (Ziyaretten Fotoğraflarla)

Haber: Mehmet İlkay ÖZER / İSTANBUL DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde açılan ateş sonucu şehit düşen polis memuru Kemal Tosun'un ailesiyle birlikte iftar yaptı.

Haber: Mehmet İlkay ÖZER/ İSTANBUL DHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde açılan ateş sonucu şehit düşen polis memuru Kemal Tosun'un ailesiyle birlikte iftar yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın yanısıra iftara Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya da katıldı. Erdoğan, şehit Kemal Tosun'un eşi Zuhal Tosun'a Türk bayrağı ve Kur'an-ı Kerim teslim etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Bakan Kaya ile daha sonra darbe girişimi sırasında şehit düşen İhsan Yıldız'ın ailesini de ziyaret etti. Erdoğan son olarak da Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki şehit düşen Uzman Çavuş Fatih Efiloğlu'nun ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Görüntü dökümü:

--------------

-Ziyaretlerden fotoğraflar

Video tartışmasından sonra gündem Kılıçdaroğlu ile Erdoğan oldu! Kılıçdaroğlu hakkında 267 bin, Erdoğan hakkında ise 116 bin tweet atıldı Video tartışmasından sonra gündem Kılıçdaroğlu ile Erdoğan oldu! Kılıçdaroğlu hakkında 267 bin, Erdoğan hakkında ise 116 bin tweet atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'nu kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'nu kabul etti AK Parti Grup Başkanvekili Tunç, Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Tunç, Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı Açıklaması
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Eşi Şehit Evinde İftar Yaptı (Ziyaretten Fotoğraflarla) - Son Dakika


Advertisement