Son Dakika Haberleri: Dedaş Şefinden Arıza Uyarısı

Dedaş Şefinden Arıza Uyarısı

10 ay önce

Batman’ın Sason ilçesinde Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Şefi Kemal Ergin, vatandaşları elektrik arızalarını kendi imkanları ile gidermeye çalışmamaları doğrultusunda uyardı.

Dedaş Şefinden Arıza Uyarısı, System.String[]
Batman'ın Sason ilçesinde Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Şefi Kemal Ergin, vatandaşları elektrik arızalarını kendi imkanları ile gidermeye çalışmamaları doğrultusunda uyardı.

Geçtiğimiz günlerde elektrik arızasına müdahale etmek için ilçeye bağlı Derince köyüne giden DEDAŞ görevlisi Bayram Çiçek (24), elektrik panosunda çalışma yaparken akıma kapılması sonucunda ağır yaralanmıştı. Bu olayın bilinçsiz bir şekilde henüz kimliği tespit edilmeyen bir vatandaşın elektrik trafosunda bulunan şalterle elektriği bırakması sonucunda olduğunu belirten DEDAŞ Sason Şefi Kemal Ergin, uyarılarda bulundu. Ergin, "İlçemizin dağınık ve zor olan arazi yapısı ve köylerin birbirinden uzak olması nedeni ile elektrik arızasının olması kaçınılmazdır. Oluşabilecek her türlü arızayı anında gidermek için ekiplerimiz gece gündüz demeden hazır bir şekilde bekletilmektedir. İlçe merkezi ve köylerde oluşacak her türlü arızayı anında gidermek için bütün imkanlarımızı seferber etmeye her zaman hazırız. Vatandaşlarımızdan, bağlı bulundukları köy ve mezralarda oluşabilecek her türlü arızayı derhal bizlere bildirmelerini istiyoruz. Arızaları kendi imkanları ile gidermeye çalışmasınlar. Elektrik ölümcül bir tehlike arz etmektedir. Hem kendi can güvenliklerinin sağlanması hem de başkalarının canını tehlikeye atmamalarını istiyoruz" dedi. - BATMANTacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

Hafta Başından İtibaren Aşağı Yönlü Hareket Eden Dolar, Dibe Vurdu