Son Dakika Haberleri: Dedaş Şefinden Arıza Uyarısı

Dedaş Şefinden Arıza Uyarısı

4 ay önce

Batman’ın Sason ilçesinde Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Şefi Kemal Ergin, vatandaşları elektrik arızalarını kendi imkanları ile gidermeye çalışmamaları doğrultusunda uyardı.

Dedaş Şefinden Arıza Uyarısı, System.String[]
 Batman'ın Sason ilçesinde Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Şefi Kemal Ergin, vatandaşları elektrik arızalarını kendi imkanları ile gidermeye çalışmamaları doğrultusunda uyardı.

Geçtiğimiz günlerde elektrik arızasına müdahale etmek için ilçeye bağlı Derince köyüne giden DEDAŞ görevlisi Bayram Çiçek (24), elektrik panosunda çalışma yaparken akıma kapılması sonucunda ağır yaralanmıştı. Bu olayın bilinçsiz bir şekilde henüz kimliği tespit edilmeyen bir vatandaşın elektrik trafosunda bulunan şalterle elektriği bırakması sonucunda olduğunu belirten DEDAŞ Sason Şefi Kemal Ergin, uyarılarda bulundu. Ergin, "İlçemizin dağınık ve zor olan arazi yapısı ve köylerin birbirinden uzak olması nedeni ile elektrik arızasının olması kaçınılmazdır. Oluşabilecek her türlü arızayı anında gidermek için ekiplerimiz gece gündüz demeden hazır bir şekilde bekletilmektedir. İlçe merkezi ve köylerde oluşacak her türlü arızayı anında gidermek için bütün imkanlarımızı seferber etmeye her zaman hazırız. Vatandaşlarımızdan, bağlı bulundukları köy ve mezralarda oluşabilecek her türlü arızayı derhal bizlere bildirmelerini istiyoruz. Arızaları kendi imkanları ile gidermeye çalışmasınlar. Elektrik ölümcül bir tehlike arz etmektedir. Hem kendi can güvenliklerinin sağlanması hem de başkalarının canını tehlikeye atmamalarını istiyoruz" dedi. - BATMANANAR Genel Müdürü İbrahim Uslu: Abdullah Gül Aday Olursa Oy Oranı 48,5 Olur Son Dakika! 15 CHP'li Vekil İstifa Edip İyi Parti'ye Geçti! İşte Tek Tek İsimleri

Hadise'den 13 Yıl Sonra Türkiye'ye İlk Yatırım! Bodrum'daki Villasına 10 milyon TL Ödedi