Demircili Öğrencilere Büyükşehirden Destek - Son Dakika

Demircili Öğrencilere Büyükşehirden Destek

20.02.2017 11:22
Demircili Öğrencilere Büyükşehirden Destek, System.String[]

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesinde bulunan Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin gezi gözlem programına otobüs desteği verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesinde bulunan Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin gezi gözlem programına otobüs desteği verdi. Öğrenciler Büyükşehir Belediyesinin kendilerine tahsis ettiği otobüsle Manisa'daki sağlık kuruluşlarını, Tıp Müzesini ve ayrıca kentin tarihi ve turistik yerlerini gezme fırsatı buldu.

Demirci Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin Manisa'daki hastane gezisi programına Manisa Büyükşehir Belediyesi otobüs desteği sağladı. Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürlüğünden otobüs talebine anında yanıt alan okul yönetimi, öğrencilerle Manisa merkezindeki hastaneleri ve Tıp Müzesini gezdi. Yerinde eğitim programını tamamladıktan sonra Manisa'nın tarihi ve turistik yerlerini gezme imkanı da bulan öğrenciler, Manisa Büyükşehir Belediyesinin şehre kazandırdığı Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonuna da gitti.

Öğrencilerin yerinde eğitim ve gözlem programına katkıları nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün'e teşekkür eden okul yönetimi, sağlanan otobüs desteğiyle öğrencilerin teorikte öğrendiklerini pratikte görme imkanı bulduğunu dile getirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde eğitime desteklerin devam edeceğini söyledi. - MANİSA

Demircili Öğrencilere Büyükşehirden Destek
Demircili Öğrencilere Büyükşehirden Destek
Demircili Öğrencilere Büyükşehirden Destek
Demircili Öğrencilere Büyükşehirden Destek
Demircili Öğrencilere Büyükşehirden Destek

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Demircili Öğrencilere Büyükşehirden Destek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bilim Kurulu, Bakan Koca başkanlığında "Aşı" gündemiyle toplanıyor Yıkılmış metruk evde insan kafatası ve kemikler bulundu Çaykur Rizespor'un eski futbolcusu Abarhoun, 31 yaşında hayatını kaybetti İsmail Küçükkaya İmamoğlu'na suikast olayında resmi belgeyi canlı yayında okudu Tıp dünyası ABD'li anne ve kızını konuşuyor: Aralarında 1 yaş var İran'a karşı Türkiye'nin eline üç koz birden geçti! Doğal gazda büyük indirim kaçınılmaz oldu Pastane çalışanlarının kavgadan korkup dolaba saklandıkları anlar kamerada Yaralı kurye, zimmetli pantolonunun kesilmemesini istedi! Olay yerine gelen patron, duruma müdahale etti