Derebucak'ta LGS ve YKS ilçe birincisi öğrenciler bisikletle ödüllendirildi - Son Dakika

Derebucak'ta LGS ve YKS ilçe birincisi öğrenciler bisikletle ödüllendirildi

20.08.2020 15:05
Derebucak'ta LGS ve YKS ilçe birincisi öğrenciler bisikletle ödüllendirildi, System.String[]

Konya'nın Derebucak ilçesinde, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) ilçe birincisi olan öğrenciler, bisikletle ödüllendirildi, çeşitli hediyeler verildi.

Konya'nın Derebucak ilçesinde, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) ilçe birincisi olan öğrenciler, bisikletle ödüllendirildi, çeşitli hediyeler verildi.

2020 yılı LGS'de ilçe birincisi olan Şehir Hüseyin Albaşgil Ortaokulu öğrencisi Erva Seren Çiftçi ile YKS'de ilçe birincisi olan Derebucak Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep Esra Katırcı'ya ilçe kaymakamlığında düzenlenen törende bisiklet ve hediyeleri İlçe Kaymakamı Hamza Selçuk ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal Akçay tarafından verildi.

İlçe Kaymakamı Hamza Selçuk, Derebucak ilçesinin gururu olan öğrencileri elde ettiği başarıdan dolayı tebrik ederken, "Öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılarla dolu yıllar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Derebucak'ta LGS ve YKS ilçe birincisi öğrenciler bisikletle ödüllendirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Selçuk Özdağ'a saldırıda 3 kişi daha tutuklandı Fenerbahçe'nin gündeminde olan Marega için Pinto da Costa'dan açıklama: Teklif almadık Benzinlikte hırsızlık yapan adam, kadın müşterinin cinsel ilişki teklifini kabul edince yakayı ele verdi Son Dakika! Gine Körfezi'nde 15 Türk denizciyi esir alan korsanlarla ilk temas kuruldu İki gündür haber alınamayan kadın, evinde uyurken bulundu Sokak köpeğinin saldırısına uğrayan adam yumruk darbeleriyle kurtulabildi İtalyan güvenlik güçlerinden, Cristiano Ronaldo ve eşinin tatil kaçamağına inceleme Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bindiği otobüsün önüne geçen vatandaşlar, Sıddık Erikli isimli kişiyi şikayet etti