Design State Dekorasyonuyla La Vie En Rose Masalsı Bir Yılbaşına Hazır - Son Dakika

Design State Dekorasyonuyla La Vie En Rose Masalsı Bir Yılbaşına Hazır

26.12.2014 15:40
Design State Dekorasyonuyla La Vie En Rose Masalsı Bir Yılbaşına Hazır, System.String[]

Milano ve İstanbul ofisleriyle hizmet veren tasarım topluluğu Design State, Yeniköy'ün sevilen mekanı La Vie En Rose için Fransız çay odası fikrinden yola çıkarak, mekanın romantik ortamıyla uyum içinde bir yılbaşı dekorasyonu oluşturdu.

Kozalak, buz pateni, kızak, hayvan figürleri, kar beyazı ve doğa yeşilinin ağırlıkta olduğu La Vie En Rose kış bahçesi, kışın en soğuk havalarında bile sıcacık bir atmosfer sunuyor.

Vitrin Tasarımı, İç Mimari & Dekorasyon ve Styling olmak üzere farklı kategorilerde özel projelerden ticari projelere kadar geniş bir yelpazede hizmet veren Design State, Yeniköy'ün popüler mekanı La Vie En Rose ile iş birliği kapsamında masalsı bir kış bahçesi yarattı.

Design State'in kurucusu Mürvet Çolakbayraktar, "Design State olarak, bir mekana yeni bir kimlik kazandırmaya çalışırken yalnızca görsel bir şölen yaratma fikriyle yola çıkmıyor; yapacağımız dekorun o markanın profili ve hali hazırda olan dekorasyonuyla bütünleşmesi için çalışıyoruz. Dekorasyonun markaya görsel pazarlama açısından faydalı olması ve o mekana gelen müşteri kitlesinin yeni kimliğiyle rahat edebilmesi ve mutlu olması çok önemli" şekline konuştu.

İSKANDİNAV STİLİ KIŞ BAHÇESİ

La Vie En Rose'un yılbaşı dekorasyonu yapılırken; marka kimliği, müşteri kitlesi, dekorasyona hakim gri ve pembeden oluşan pastel renkler ve romantik havası ile mekanın sahibi Işıl Azak'ın hayal gücü göz önünde bulunduruldu. Konsept kapsamında çok renkli ve çarpıcı bir görüntüden ziyade, kış ve yılbaşı atmosferini birebir yaşatacak ve La Vie en Rose'un soft ve romantik havasıyla bir bütün algısı yaratacak İskandinav stili bir "Winter Wonderland" yani kış bahçesi oluşturuldu. Daha yalın, soft ve minimal bir hava yaratmak için konseptin verdiği ilhamdan yola çıkarak detaylandırma yapılarak kütük, odun, kozalak, kürk, buz pateni, kızak, hayvan figürleri gibi materyaller ile kar beyazı ve doğa yeşili gibi doğal renkler kullanıldı.

Çuvallarla giydirilmiş ağaçların çevrelediği mekanın bahçesine adımınızı attığınızda tavandaki ışıklandırma sizi masalsı bir hisle karşılıyor. Mekanın girişinde ise kış mevsiminin güçlü sembollerinin figürlerini bulunduran iki kişilik romantik bir kış masa ve arkasında karlar yağan, yıldızlı bir oturma grubu bulunuyor. İç kısımda ise yeni yılı simgeleyen kelimeler, ışıklandırmalarla karşınıza çıkıyor. Ayrıca her masada bulunan yılbaşı detayları keyifli sohbetlerinizi taçlandırıyor.

Design State Dekorasyonuyla La Vie En Rose Masalsı Bir Yılbaşına Hazır

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Design State Dekorasyonuyla La Vie En Rose Masalsı Bir Yılbaşına Hazır - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var