Son Dakika Haberleri: Devrim, " Bir Çiçek Açmayla Bahar Gelmez"

Devrim, " Bir Çiçek Açmayla Bahar Gelmez"

11 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyespor'da Teknik Direktör Levent Devrim, takımının ortaya koyduğu performanstan son derece memnun.

Devrim,

Bu sonuçların devamının gelmesi gerektiğini ifade eden başarılı teknik adam, " Bir çiçek açmayla bahar gelmez. Bugsaşspor maçı geride kaldı. Şimdi deplasmanda konuk olacağımız Etimesgut Belediyespor maçına konsantre olacağız" dedi.

Taraftarlarının da desteğini arkasına alarak çıktığı Bugsaşspor maçını ilk yarıda Yaser ve Artun, ikinci yarıda ise Erhan Kara'nın attığı gollerle 3-0 kazanarak 7 puana ulaşan ve 3. sıraya yükselen Manisa Büyükşehir Belediyespor'da Teknik Direktör Levent Devrim, Bugsaşspor maçının geride kaldığını ve şu anda tek düşüncülerinin deplasmanda karşılaşacakları Etimesgut Belediyespor maçını kazanmak olduğunu söyledi.Bugsaşspor maçında çok pozitif oynadıklarını ve sıcak hava nedeniyle ikinci yarıda biraz etkilendiklerini dile getiren teknik direktör Levent Devrim, başarılı sonuçların devamının gelmesi gerektiğini ifade etti.

" ÖZELLİKLE MAÇIN İLK YARISINI ÇOK İYİ GEÇİRDİK"

Mümin Özkasap Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Tesisleri'nde konuk ettikleri Bugsaşspor maçına çok iyi başladıklarını söyleyen teknik direktör Levent Devrim, " Maça çok iyi başladık ve ilk yarıyı çok iyi geçirdik. Havanın çok sıcak olması nedeniyle ilk yarıda yaptığımız yüksek tempodan sonra ikinci yarıda biraz sıcak havadan etkilendik. Çok pozitif oynadığımızı düşünüyorum. 3-0 çok iyi bir skor ancak bu skor biraz daha artabilirdi. Rakibimizin kalecisi iyi oynadı gerçekten. Genel olarak takımın performansından memnunum. Önemli olan bu sonuçların devamının gelmesi. Bir çiçek açmayla bahar gelmez. Pazartesi gününden itibaren deplasmanda konuk olacağımız Etimesgut Belediyespor maçına konsantre olacağız. İnşallah başarılı sonuçlarımızın devamı gelir. Ben futbolcularıma bu sıcak havada ortaya koydukları mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2018 05:00 Kaynak: Bültenler15 Temmuz'da köprünün üstündeki askerin kafasını kestiğini iddia etti Model Elizabeth Hurley, Instagram hesabından üstsüz fotoğrafını paylaştı Ahlaksız turist çift otelin balkonunda cinsel ilişkiye girdi