Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı'ya ziyaretler - Son Dakika

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı'ya ziyaretler

23.10.2020 09:25
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı'ya ziyaretler, System.String[]

Isparta DSİ 18. Bölge Müdürü Rahmi Şahin, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı'yı ziyaret etti.

Isparta DSİ 18. Bölge Müdürü Rahmi Şahin, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı'yı ziyaret etti.

Ziyarette, Şahin ile Sarı, ilçeye yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan Sarı'ya plaket takdim eden Şahin'in ziyaretine, Bölge Müdür Yardımcısı Osman Erkan, şube müdürleri Halil Akar ile Ömer Açıkgöz eşlik etti.

Şehit yakınları ve gazilerden Başkan Sarı'ya ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk, Dinar Belediye Başkanı Sarı'yı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sarı, yaptığı açıklamada, "Gazilerimiz ile şehitlerimizin yakınları bizim başımızın tacıdır. Şehitlerimize minnettarız. Belediye olarak gazi ve şehit ailelerimize indirimli su tarifesi uygulamasını hayata geçirdik. 2019 yılı haziran ayından bu yana uygulamamız devam ediyor. Her zaman gazilerimizin ve şehit yakınlarımızın yanındayız." ifadesini kullandı.

Öztürk de ziyarette, Sarı'ya Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağı takdim etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı'ya ziyaretler - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'ın Güney cephesi düştü, Azerbaycan milli kahramanı Albay Şükür Hemidov cephede şehit düştü Çağla Şıkel'e korkunç tehdit: Seni ve çocuklarını öldüreceğim Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürdü, Ermeniler cepheyi bırakıp kaçtı! Önemli arazi ve tepeler işgalden kurtarıldı Tartıştığı babasını defalarca bıçakladı, komşularından ambulans çağırmasını istedi Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı