Divriği'nde Esnaf Sandık Başına Gitti - Son Dakika

Divriği'nde Esnaf Sandık Başına Gitti

31.01.2018 11:56
Divriği'nde Esnaf Sandık Başına Gitti, System.String[]

Divriği Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası'nın olağan genel kurulu yapıldı.

Divriği Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası'nın olağan genel kurulu yapıldı.

Divriği Belediyesine ait salonda gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığını Sivas Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal yaptı.

Köksal, şoför esnafına hizmetlerden dolayı oda başkanı Tekin Kök ve yönetimine teşekkür etti.

Şoför esnafının mesleki ve teknik ihtiyaçlarını karşılamak için çalıştıklarını belirten Kök ise "Mesleki faaliyetlerine yardımcı olmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Her konuda bize yardımcı olan SESOB başkanı Köksal'a, Divriği Belediye Başkanı Hakan Gök'e, Divriği Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Gürel'e, Divriği Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kamil Pancaroğluna da teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Tek liste ile gidilen genel kurulda oda başkanı Tekin Kök, üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Divriği'nde Esnaf Sandık Başına Gitti
Divriği'nde Esnaf Sandık Başına Gitti
Divriği'nde Esnaf Sandık Başına Gitti

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Divriği'nde Esnaf Sandık Başına Gitti - Son Dakika


Son Dakika

Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Son Dakika: Türkiye'de 22 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 149 kişi vefat etti, 5 bin 967 yeni vaka tespit edildi Fenerbahçe, Perotti'nin yerine QPR'dan Bright Osayi-Samuel'i alıyor Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Ramo'nun kadrosuna dahil oldu ABD siber dolandırıcılık skandalıyla sarsıldı! Yatak odasını röntgenlediği müşterilerin cinsel içerikli videolarını kaydetti Evlere gündeliğe giden kadın, iç çamaşırlarını satışa çıkardı hayatı değişti 'Dönerle dans' rezaletinde yeni gelişme! İki kafadar ve firmaya ceza yağdı Genç kadına saatlerce tecavüz eden sanık iş yerinin önünde darbedildi