Diyarbakırspor Kulüp Başkanlığına Hacı İhsan Aydın seçildi - Son Dakika

Diyarbakırspor Kulüp Başkanlığına Hacı İhsan Aydın seçildi

08.09.2020 19:37
Diyarbakırspor Kulüp Başkanlığına Hacı İhsan Aydın seçildi, System.String[]

Bölgesel Amatör Futbol Ligi'nde mücadele edecek olan Diyarbakırspor'un yeni yönetim kurulu belli oldu.

Bölgesel Amatör Futbol Ligi'nde mücadele edecek olan Diyarbakırspor'un yeni yönetim kurulu belli oldu.

Pandemi nedeniyle Seyrantepe Spor Tesislerinde gerçekleşen olağanüstü kongrede, tek liste ile yapılan seçimde Kulüp Başkanlığına Hacı İhsan Aydın seçildi.

Başkan Aydın, Türk sporunun önemli markalarından olan 52 yıllık maziye sahip Diyarbakırspor'un hak etmediği bir yerde olduğuna dikkat çekerek, tarihi çınarı ayağa kaldırmak için bu mücadelenin içine girdiklerini söyledi.

Hedeflerinin hem sportif başarı hem de tesisleşme ve kurumsal yapı oluşturmak olduğunu dile getiren Aydın, kendisinden önceki başkan Ekrem Karakoç ve yönetimi ile kulübün yeniden canlanmasında emeği bulunan Güneydoğu Spor Yazarları Derneği'ne teşekkür etti.

Aydın, "Tarihi bir kongre oldu. Maskelerle ve açık alanda kongre yaptık. Eski hatalar olmayacak. Maddi ve manevi olarak her türlü katkıyı sunacağız.

Diyarbakırspor'a gönül veren ve en altta kadar da düşse hiçbir zaman terk etmeyen taraftarlarımızın duaları ve desteğiyle her yıl lig çıkarak inşallah önce 3. Lige ardında da üst liglere çıkacağız. Hep birlikte koca çınarı yeniden büyütelim." dedi.

Yönetim kurulu üyeliklerinde de Siyabend Aydın, Şehmus Akyıl, Bedri Ayseli, Nafiz Bedirhanoğlu, Fatih Hillez, Ensari Aydın, Hanifi Zazaoğlu, Muammer Bayır, Mehmet Karakaş, Muhteşem Erdem, Ümit Sönmez ve Şiyar Aydın yer aldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Diyarbakırspor Kulüp Başkanlığına Hacı İhsan Aydın seçildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Liste gittikçe kabarıyor! Bir kentimizde daha 65 yaş ve üstü vatandaşlara kısıtlama geldi Barcelona iflasın eşiğine geldi! Kulübe kayyum atanması gündemde Karısının iç çamaşırlarını giyen kocanın hayatı 2017 yılında Amsterdam'da bulduğu işle değişmiş İbrahim Tatlıses'in sunacağı İbo Show'un yayın tarihi belli oldu Müge Anlı'da korkunç cinayet itirafı! Cani kardeş, ablası ve eniştesini öldürüp kuyuya atmış Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy koronavirüse yakalandı 2. el araç fiyatları uçunca 15 bin liraya 1988 model aracını yeniledi Rusya'nın kuzeyinde nesli tükenmekte olan morslara ait sürü tespit edildi