Edebiyatçılar Liseli Öğrencilerle Buluşacak - Son Dakika

Edebiyatçılar Liseli Öğrencilerle Buluşacak

30.05.2011 23:05
Edebiyatçılar Liseli Öğrencilerle Buluşacak

Yazar Mehmet Niyazi Özdemir, Yalova'ya Gelerek Tüm Kitaplarını Okuyan Öğrencilerle Buluşacak.

Yazar mehmet niyazi özdemir, yalova'ya gelerek tüm kitaplarını okuyan öğrencilerle buluşacak. Edebiyatçı- öğrenci buluşması kitapların okunması bakımından Türkiye'de bir ilk olacak

Yalova Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan ortak proje, Türkiye'de bir ilk olacak. Proje kapsamında; öğrencilerle yazar hem Yalova'ya gezecek, hem de kitaplar hakkında sohbet edecek. Seçilen tüm öğrencilerin, o yazarın kitaplarını okumuş olması da, bir ilki oluşturacak.

Proje çerçevesinde ilk olarak Yazar Mehmet Niyazi Özdemir, 1 Haziran 2011 Çarşamba günü Yalova'ya gelerek öğrencilerle buluşacak. Yalova'da öğrencilerle beraber gezi de yapacak olan Özdemir, saat 16.00'da Yalova Belediyesi Meclis Salonu'nda öğrencilerin sorularını cevaplayıp, kitapları hakkında sohbet edecek. Proje, önümüzdeki günlerde farklı yazarlarla da sürdürülecek. Yazar Mehmet Niyazi Özdemir, program öncesinde Kaşgarlı Mahmut Ticaret Meslek Lisesi ile Yürüyen Köşkü de ziyaret edecek.

YORUMLAR
500
Voleybolda dünya şampiyonu olan liselilerden yazı tahtasına 'şampiyonluk' imzası Voleybolda dünya şampiyonu olan liselilerden yazı tahtasına 'şampiyonluk' imzası Vali Karadeniz ve eşi engellilerle piknikte buluştu Vali Karadeniz ve eşi engellilerle piknikte buluştu Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç, Alpu'da Vatandaşlarla Buluştu Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç, Alpu'da Vatandaşlarla Buluştu
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Edebiyatçılar Liseli Öğrencilerle Buluşacak - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement