Ekonomi Gazetecileri Derneği Kuşadası'nda Toplandı - Son Dakika

Ekonomi Gazetecileri Derneği Kuşadası'nda Toplandı

27.10.2018 21:00
Ekonomi Gazetecileri Derneği Kuşadası'nda Toplandı, System.String[]

Aydın Valiliğinin daveti üzerine Ekonomi Gazetecileri Derneği üyesi 18 kişi Kuşadası'nda buluştu.

Aydın Valiliğinin daveti üzerine Ekonomi Gazetecileri Derneği üyesi 18 kişi Kuşadası'nda buluştu.

İlçedeki bir otelde düzenlenen toplantıya Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Kuşadası Kaymakamı Saadettin Yücel, Aydın AK Parti milletvekilleri Mustafa Savaş, Metin Yavuz, Bekir Kuvvet Erim ve Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Köşger, Aydın'ın önemli bir potansiyeli olduğunu ancak markalaşamadığını söyledi.

Son 8 yılda kente 19 milyarlık kamu yatırımı yapıldığının altını çizen Köşger, gazetecilere Aydın'ın Türkiye ekonomisine verdiği destekten bahsetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ekonomi Gazetecileri Derneği Kuşadası'nda Toplandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Araç sahipleri dikkat! MTV'de yapılandırma başvurusu için son gün 1 Şubat Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Bir kızı iki erkekle nişanlamışlardı! Dolandırılan genç kurulan tezgahı anlattı: 45 bin lirayı alıp irtibatı kestiler Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü ile İBB Sözcüsü Ongun Twitter'da atıştı Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu