Eşini Bıçakladı 'Yanlışlıkla Oldu' Dedi - Son Dakika
Güncel

Eşini Bıçakladı 'Yanlışlıkla Oldu' Dedi

Eşini Bıçakladı \'Yanlışlıkla Oldu\' Dedi

43 yaşındaki Hayrettin T., bir çocuk annesi eşi 39 yaşındaki H.T.'yi ekmek bıçağıyla karnından yaraladı.

02.01.2012 12:17

Sakarya'nın Akyazı İlçesi Ömercikler Mahallesi'ndeki deprem konutlarında oturan 43 yaşındaki Hayrettin T., bir çocuk annesi eşi 39 yaşındaki H.T.'yi ekmek bıçağıyla karnından yaraladı. Gözaltına alınan Hayrettin T. polise, 'yanlışlıkla oldu' dedi.

Ömercikler Mahallesi Singapur Deprem konutlarında dün saat 16.00 sıralarında meydana gelen olayda, bir okulda temizlik görevlisi olarak çalışırken işten ayrılan Hayrettin T., evde bir çocuk annesi eşi H.T. ile tartıştı. Tartışma sırasında Hayrettin T., eşini bıçakla karnından yaraladı.

Kanlar içerisinde yere yığılan kadın, gürültüyü duyarak koşan komşularının haber vermesi üzerine gelen 112 ambulansıyla önce Akyazı Devlet Hastanesi'ne, oradan da Sakarya eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı. H.T.'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, olaydan sonra polis tarafından gözaltına alınan Hayrettin T. getirildiği ilçe Emniyet Müdürlüğü'nde 'Yalnışlıkla oldu' dedikten sonra, susma hakkını kullanarak ifade vermedi. - Sakarya/ Akyazı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eşini Bıçakladı 'Yanlışlıkla Oldu' Dedi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement