Son Dakika Haberleri: Evi Yanan Aileye Manisa Büyükşehir'den Yardım Eli

Evi Yanan Aileye Manisa Büyükşehir'den Yardım Eli

3 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir’in Bahadır Mahallesinde evlerinde çıkan yangın sonucu eşyaları kullanılamaz hale gelen Ramazan-Ayşe Tekin çiftinin buzdolabından, çamaşır makinesine kadar tüm beyaz eşyalarını yeniledi.

Evi Yanan Aileye Manisa Büyükşehir'den Yardım Eli, System.String[]
Manisa Büyükşehir Belediyesi,  Alaşehir'in Bahadır Mahallesinde evlerinde çıkan yangın sonucu eşyaları kullanılamaz hale gelen Ramazan-Ayşe Tekin çiftinin buzdolabından, çamaşır makinesine kadar tüm beyaz eşyalarını yeniledi.

Manisa'nın il genelinde hayata geçirdiği yatırımlarla şehre değer katan  Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla sürdürdüğü hizmetlerle de vatandaşları yalnız bırakmıyor. Bu kapsamda  Manisa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz aylarda evlerinde çıkan yangın sonucu eşyaları kullanılamaz hale gele Ramazan-Ayşe Tekin çiftinin yardımına koşarak buzdolabından, çamaşır makinesine kadar tüm beyaz eşyalarını yeniledi.  Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel  Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürü Asena Demir ve  Alaşehir Koordinasyon İşleri Müdürü Akif Ceylan da, Tekin ailesini ziyaret ederek eşyaları teslim etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün adına Tekin ailesine 'geçmiş olsun' dileklerini ileten  Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel  Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, " Alaşehir Belediyemizin destekleriyle ailemizin evi yenilendi. Ardından biz de  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız  Cengiz Ergün'ün talimatlarıyla ailemizin beyaz eşyalarını yeniledik. Allah ailemize bir daha böyle afet yaşatmasın.  Alaşehir Belediye Başkanımız Gökhan  Karaçoban'a da mağdur ailenin evlerinin yapılmasında verdiği destek için teşekkür ediyorum.  Alaşehir Belediyesi ile el ele vererek Tekin ailesinin yaralarını sardık.  Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak biz de vatandaşlarımızın zor günlerinde her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim" dedi.

Evlerinde çıkan yangın sonucu zor günler yaşayan Ramazan- Ayşe Tekin çifti  Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanan destek nedeniyle mutluluğunu paylaştı. Tekin ailesi kendilerini yalnız bırakmayan  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün ve  Alaşehir  Belediye Başkanı Gökhan  Karaçoban'a teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi Genel  Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Bahadır Mahallesi'nde Adem Özdemir adlı vatandaşın çay ikramını da geri çevirmedi. Genç, Adem Özdemir'in evine de konuk olarak bir süre sohbet etti. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi
Şırnak'ta Öldürülen PKK'nın Üst Düzey Yöneticisinin Cenazesine 3 HDP'li Vekil de Katıldı