Son Dakika Haberleri: Fahriye Evcen, "Makyajsızım" Dese de Takipçilerini İnandıramadı

Fahriye Evcen, "Makyajsızım" Dese de Takipçilerini İnandıramadı

8 ay önce

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen Instagram'dan fotoğrafını paylaşıp "Makyajsız cildim ışıl ışıl" yazdı. "Takipçileri bu makyajsız halin mi?" diyerek Evcen'e inanmadı.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medya hesabından "Makyajsızım" notuyla bir fotoğraf paylaştı. Yaptığı bu paylaşımla sosyal medyayı adeta ikiye bölen güzel oyuncu takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

INSTAGRAM'DAN REKLAM YAPMAYA BAŞLADI

Fahriye Evcen, Burak Özçivit'le evlendikten sonra anne olmak istediğini ve bu yüzden ekranlara ara verdiğini açıklamıştı. Evcen, bir projede yer almadığı içinde çoğu ünlü ismin yaptığı gibi Instagram hesabından reklam yapmaya başladı.

"BUNUN NERESİ MAKYAJSIZ"

Çeşitli ürünleri Instagram hesabından paylaşarak para kazanan güzel oyuncu, en son paylaştığı fotoğrafla bir hayli tepki topladı. "Makyajsızım" notuyla paylaştığı fotoğrafta Evcen'in suratında makyaj olduğu takipçilerinin gözünden kaçmadı. "Bunun neresi, makyajsız?" diyerek oyuncuyu yorum yağmuruna tutan takipçileri gibi, "Gayet doğal görünüyorsun" diyenlerde oldu.

İşte Fahriye Evcen'in o paylaşımı:

Gelen yorumlar:


YORUMLAR


Seçim Sonuçları Sonrası Gözler "MHP Barajı Geçsin Anırırım" Diyen Yaşar Okuyan'a Çevrildi Muharrem İnce, Aldığı Oyla Çok Övündü ama Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Çok Gerisinde Kaldı

PKK'dan hain pusu! Şırnak'ta AK Parti'li Başkana Evinin Önünde Silahlı Saldırı Düzenlendi