Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Fortnite E3 2018 Sürprizleri, Merakla Beklenen Karma Ünlüler Etkinliği - Son Dakika

Fortnite E3 2018 Sürprizleri, Merakla Beklenen Karma Ünlüler Etkinliği

Fortnite'ın E3 2018 Sürprizleri Belli Oldu!

Fortnite E3 2018 Sürprizleri, Merakla Beklenen Karma Ünlüler Etkinliği
31.05.2018 - 03:46,

Fortnite'ın E3 2018 Sürprizleri Belli Oldu!

Fortnite E3 2018 Sürprizleri, Merakla Beklenen Karma Ünlüler Etkinliği Detayları Açıklandı!

Fortnite'ın merakla beklenen Karma Ünlüler etkinliğinin detayları açıklandı. Türkiye'den de ünlü yayıncıların aralarında olduğu etkinlikte 50 usta oyuncu 50 ünlüyle ikişerli takımlar halinde zafer için mücadele edecek.

Çok kısa sürede ulaştığı 50 milyondan fazla oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başaran Fortnite, haziran ayında düzenlenecek E3 fuarında daha önce görülmemiş büyüklükte ve çok eğlenceli bir etkinlikle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Fortnite Karma Ünlüler Maçı

Epic Games, E3 2018 için daha önce hiç yapılmamış bir Fortnite maçı hazırladığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Fortnite Karma Ünlüler adındaki bu etkinlik yetenekli 50 oyuncu ile ünlü 50 kişiyi ikişerli takımlar halinde bir araya getiriyor. Yalnızca bir takımın büyük zafere ulaşabileceği bu çılgın maç, çok güzel bir amaca hizmet edecek. Epic Games, maçı kazanan ekibin belirlediği bir hayır kurumuna tam 3 milyon dolar bağışlayacak.

Bu muhteşem maça davet edilenler arasında yayınlarıyla Twitch rekorlarını altüst eden Ninja, NBA oyuncusu Paul George, oyuncu Joel McHale, YouTube yayıncısı Markiplier, Amerikan güreşçisi Tyron Woodley gibi pek çok ünlü isim bulunuyor. Etkinlikte yer alacak diğer isimlerse önümüzdeki günlerde açıklanacak. Türkiye'den de Orkun Işıtmak ve Berkcan Güven'in katılacağı bu harika maçı 13 Haziran Çarşamba günü Türkiye saatiyle 01.30'dan itibaren canlı olarak internetten izlemek mümkün olacak.

Fortnite Party Royale

Aynı günün akşamında ise oyuncuları ve izleyicileri çılgın bir parti bekliyor. Yalnızca davetiyeyle girilebilen bu özel partinin katılımcıları hayran oldukları ünlüler ve yayıncılarla tanışıp selfie çektirme şansı yakalayacak. Eğer yolunuz Fortnite'ın LA Convention Center'daki 2723 numaralı standına düşerse, davetiye kazanan şanslı kişilerden biri de siz olabilirsiniz. Fornite'ın E3 sürprizleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.epicgames.com/fortnite/tr/news/e3-2018'lang=tr adresini ziyaret edin.

PC, PlayStation 4, Xbox One, Mac ve iOS platformlarında tamamen ücretsiz olarak oynanabilen Fortnite'ı http://www.epicgames.com/fortnite/tr/ adresinden indirebilirsiniz.

https://www.teknotalk.com/fortnite-e3-2018-surprizleri-merakla-beklenen-karma-unluler-etkinligi-63894/

Kaynak: Teknotalk.com

Son Dakika Teknoloji Fortnite E3 2018 Sürprizleri, Merakla Beklenen Karma Ünlüler Etkinliği - Son Dakika


Advertisement