Galatasaray Başkanı Cengiz'den adaylık açıklaması: Başkan adaylığı ile ilgili bir kararım yok - Son Dakika

Galatasaray Başkanı Cengiz'den adaylık açıklaması: Başkan adaylığı ile ilgili bir kararım yok

11.11.2020 17:12

Kulüpler Birliği toplantısı sonrası Galatasaray'da alınan seçim kararını değerlendiren Başkan Mustafa Cengiz, yeniden aday olup olmayacağı konusunda henüz bir karar vermediğini dile getirdi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sarı kırmızılılarda alınan seçim kararıyla ilgili konuşan Cengiz, "Devletimizin buyruklarına ve yasalarına uyan bir camia olarak, 1 Aralık'tan sonraki en uygun tarihi verdik" dedi.

Başkan adaylarıyla ilgili değerlendirmede bulunan Mustafa Cengiz, "Seçim kararını açıkladıktan sonra 3 aday çıktı, bundan da mutlu olduk. Hepsi değerli insanlar, hepsi Galatasaray, hepsi bizim gibi Galatasaray için mücadele ediyor" ifadelerini kullandı.

"BIRAKMAMI İSTİYORLAR"

Galatasaray Başkanı son olarak kendi adaylığıyla ilgili ise, "Başkan adaylığı ile ilgili bir kararım yok. Doktorlar ve ailem bırakmamı istiyor" diye konuştu.

Galatasaray Başkanı Cengiz'den adaylık açıklaması: Başkan adaylığı ile ilgili bir kararım yok

Son Dakika Spor Galatasaray Başkanı Cengiz'den adaylık açıklaması: Başkan adaylığı ile ilgili bir kararım yok - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı