Gatab, Yağmur Suyu Hattıyla Su Taşkınları Kontrol Altına Alacak - Son Dakika

Gatab, Yağmur Suyu Hattıyla Su Taşkınları Kontrol Altına Alacak

27.03.2013 15:21
Gatab, Yağmur Suyu Hattıyla Su Taşkınları Kontrol Altına Alacak, System.String[]

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği'nin (GATAB) Beldibi'nde başlattığı yağmur suyu hattı ile su taşkınları kontrol altına alacağı bildirildi.

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği'nin (GATAB) Beldibi'nde başlattığı yağmur suyu hattı ile su taşkınları kontrol altına alacağı bildirildi.

Beldibi'nde geçtiğimiz hafta tamamlanan içme ve kullanma suyu hattından sonra Atatürk Caddesi Rixos Sungate Hotel önüne 300 metre uzunluğunda yağmur suyu hattı döşendi. Yağmur suyu taşkınlarını önlemek, yayaları ve araçları trafikte güven altına almak amacıyla yapılan çalışmada, yağmur suları Rixos Sungate Hotel arazisine kurulan hat üzerinden denize aktarılacak.

GATAB Başkanı ve Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras, yaptığı açıklamada, bölge halkının ve turistlerin özellikle kışın yağan şiddetli yağmurlara karşı güven altına alındığına işaret etti. Bölgenin altyapısının sorunsuz hale getirileceğine dikkati çeken Üras, "Turizm bölgemize yakışan yollarımız olacak. Vatandaşlarımız daha konforlu bir ortamda evlerine ulaşabilme imkanına sahip olacak. İnşallah hep birlikte daha güzel çalışmaları bölgemize kazandırabilmenin mücadelesi içinde olacağız" dedi. - ANTALYA

Gatab, Yağmur Suyu Hattıyla Su Taşkınları Kontrol Altına Alacak

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gatab, Yağmur Suyu Hattıyla Su Taşkınları Kontrol Altına Alacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Köpeklerin saldırısına uğrayan 6 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti Köpeklerin saldırısına uğrayan 6 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti
Advertisement