Son Dakika Haberleri: Gazeteciler Şırnak Üniversitesini Ziyaret Etti

Gazeteciler Şırnak Üniversitesini Ziyaret Etti

2 gün önce

Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Siirt, Kilis, Mardin ve Şırnak Gazeteciler Cemiyeti Başkanları Şırnak Üniversitesini ziyaret etti.

Gazeteciler Şırnak Üniversitesini Ziyaret Etti, System.String[]
Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Siirt, Kilis, Mardin ve Şırnak Gazeteciler Cemiyeti Başkanları Şırnak Üniversitesini ziyaret etti.

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Federasyonu (GAGC) Başkanı Mehmet Çelik ve beraberindeki gazetecileri Şırnak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zeynel Fuat Toprak karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Toprak, bölgede sağlanan huzurla birlikte üniversitede öğrenci sayısında artış yaşadığını söyledi.

Şu anda fakültelerde yüzde yetmiş, yüksek okullarda ise yüzde doksan oranında bir artış olduğunu aktaran Toprak, üniversitenin tanıtımı için gazetecilerin desteğini beklediklerini ifade etti.

Çelik ise üniversitesi ve kentin imajını değiştirmek adına kendi paylarına düşen ne varsa yapacaklarını kaydetti.

Yapılan konuşmaların ardından gazeteciler üniversitenin kampüsünü gezdi.Ek Bilgi ve Fotoğraflarla// Suudi Arabistan Başkonsolosluğu Önünde Bekleyiş Sürüyor Türk Heyeti, Suudi Arabistan Başkonsolosluğunda İnceleme Yapıyor

Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı Hakkında Bomba İddia: Suudiler Cinayeti Kabul Edecek 27 Şehidimizin Katili PKK'lı 2 Terörist, Mavi Bereli Komandoların Operasyonuyla Öldürüldü