Son Dakika Haberleri: Genel Seçimlere Doğru

Genel Seçimlere Doğru

9 yıl önce

CHP İzmir 2. Bölge milletvekili adayı Levent Eyipişiren, Bornova ve Karşıyaka'da bir araya geldiği muhtarlara ve vatandaşlara parti projelerini anlattı.

Genel Seçimlere Doğru, System.String[]

CHP İzmir 2. Bölge milletvekili adayı Levent Eyipişiren, Bornova ve Karşıyaka'da bir araya geldiği muhtarlara ve vatandaşlara parti projelerini anlattı.


Eyipişiren, seçim çalışmaları kapsamında CHP'nin 2. Bölge milletvekili adayları Alaattin Yüksel, Mehmet Ali Susam, Mustafa Moroğlu, Hüseyin Sezer, Coşkun Çiftlik, Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, CHP Bornova İlçe Başkanı Enver Dündar'la birlikte, Bornova'da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.


Sorunların dinlenmesinin ardından Eyipişiren, muhtarların görevlerini yaparken birçok sıkıntıyla karşılaştıklarını ifade ederek, konuyla ilgili partisinin çözüm önerilerini aktardı.


Daha sonra Zübeyde Hanım Mahalle Pazarı'nda ve Örnekköy'de vatandaşlarla sohbet eden Eyipişiren, partisinin ortaya koyduğu Aile Sigortası projesiyle ilgili bilgi vererek "Projemizde, ihtiyaç sahibi ailelerde doğrudan evin kadınına maaş bağlanacak. Bu ücret ailenin sıkıntısının boyutuna göre 1250 liraya kadar artabilecek" dedi.


- İZMİR

Haber Yayın Tarihi: 08.05.2011 03:25 Kaynak: AAGaziantepli oto tamircisinin geliştirdiği sistem ile araçlar yüzde 50 suyla çalışıyor
Evlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar Rusya'ya gönderdiğimiz 21 ton mandalina yanlış etiketleme nedeniyle imha edildi